Možnost 1: poštouu

Při vracení zboží poštou postupujte podle těchto pokynů:

  1. Chcete-li vrátit zboží, vyberte z níže uvedené tabulky zemi, ve které jste zboží objednali.
  2. Vyberte položky, které chcete vrátit
  3. Postupujte podle pokynů na obrazovce a připravte své položky k odeslání zpět do našeho skladu.
  4. Balíček s vraceným zbožím odešlete z pobočky pošty v zemi, kam bylo zboží zasláno.
  5. Vrácení zboží bude vyřízeno do 14 pracovních dnů. Částka za zboží vám bude vrácena prostřednictvím původního způsobu platby.

*V případě vrácení zboží v Litvě, Norsku nebo Rumunsku kontaktujte zákznické oddělení za účelem zajištění vyzvednutí.

Zde prosím vyberte centrum pro návrat zboží.

Rakousko

Nizozemsko

Belgie

Polsko

Česká republika

Portugalsko

Dánsko

Irská republika

Finsko

Švédsko

Maďarsko

Rumunsko*

Lotyšsko

Litva*

Lucembursko

Norsko*

*Kontaktujte náš zákaznický servis, a domluvte si vrácení zboží.

Je vaší povinností zboží, které nám na náklady společnosti Michael Kors vracíte, řádně zabalit, označit a odeslat. Pro lepší zabezpečení zásilky si uschovejte doklad o odeslání. Upozorňujeme, že pokud si pro vrácení zboží vyberete jiného dopravce nebo jinou přepravní službu a nepoužijete předplacené štítky pro vrácení, ponesete náklady na vrácení zboží vy, s výjimkou případů, kdy se jedná o vadné výrobky nebo výrobky, které nevyhovují standardům.

V případě, že nám bude zboží vráceno v nevyhovujícím stavu, může se stát, že vám ho budeme nuceni vrátit.

Pokud jste ztratili formulář pro vrácení nebo předplacené štítky, obraťte se na zákaznické oddělení, které vám e-mailem zašle nové.

Možnost 2: Na prodejně

Chcete-li zahájit vrácení zboží, vyberte zemi, ve které jste zboží objednali, a podle pokynů na obrazovce zahajte vrácení na prodejně.

Zde prosím vyberte centrum pro návrat zboží.

Rakousko

Nizozemsko

Belgie

Polsko

Česká republika

Portugalsko

Dánsko

Irská republika

Finsko

Švédsko

Maďarsko

Rumunsko*

Lotyšsko

Litva*

Lucembursko

Norsko*

*Kontaktujte náš zákaznický servis, a domluvte si vrácení zboží.

Zboží zakoupené na stránkách michaelkors.eu nebo v prodejně můžete vrátit nebo vyměnit prostřednictvím našeho nákupního asistenta na prodejně, v každém obchodě Michael Kors (s výjimkou outletů, oddělení, která nejsou samostatnými prodejnami, a maloobchodních prodejen pro cestující) v zemi, kam byla objednávka doručena. Při vrácení nebo výměně musíte předložit formulář pro vrácení nebo e-mail s potvrzením o odeslání. Upozorňujeme, že výměny na prodejnách jsou omezeny na zboží, které je v dané prodejně k dispozici. Až na níže uvedené výjimky vám bude částka za vrácené zboží vrácena zpět na účet prostřednictvím stejného způsobu platby, jakým byla přijata. Po dokončení celého procesu vrácení obdržíte potvrzovací e-mail.

Upozorňujeme, že částky za objednávky zaplacené prostřednictvím účtu PayPal, které vracíte na prodejně, je možné vrátit pouze na dárkovou kartu. Pokud si přejete částku vrátit na účet PayPal, musíte objednávku vrátit poštou.

Nákupy provedené prostřednictvím společnosti Klarna, otevřené faktury nebo bezhotovostní platby nelze vrátit na prodejně. Vrácení je v tomto případě možné pouze poštou.

Výše uvedené zásady vracení zboží na prodejnách platí také pro objednávky, které byly zakoupeny online a vyzvednuty na prodejně.

VRÁCENÍ DÁRKU

Dárky je možné vrátit poštou nebo na prodejně, jak je popsáno výše, a je potřeba k nim doložit stvrzenku o dárku nebo originál formuláře pro vrácení. Upozorňujeme, že pokud dárek vracíte poštou, je možné částku vrátit pouze na původní účet stejným způsobem, jakým byla přijata. Proto doporučujeme dárky vracet na prodejnách Michael Kors Lifestyle, kde vám naši pracovníci budou moci poradit s výměnou zboží nebo vám částku vrátit v podobě dárkové karty Michael Kors.

Pokud potřebujete vrátit zboží poštou, kontaktujte naše zákaznické oddělení prostřednictvím zde uvedených kontaktních údajů

Datum poslední aktualizace 15. 04. 2023