Prekių grąžinimas ir keitimas

Grąžinimas turi būti atliekamas pagal mūsų Grąžinimo ir pakeitimo politikos gaires.

Jei dėl kokios nors priežasties nesate patenkinti savo užsakymu, jūs galite grąžinti mums prekes, kurios yra naujos, nenaudotos, turi originalias etiketes, o grąžinant taip pat pateikiama originali „Michael Kors“ grąžinimo forma. Grąžinamos prekės negali būti skalbtos, dėvėtos ar pakeistos. Mes nepriimame atgal veido kaukių, maudymosi kostiumėlių, apatinių drabužių, juvelyrinių dirbinių ir kosmetikos prekių, jei buvo nuimta ar sulaužyta higienos plomba, taip pat nepriimamos pagal užsakymą pagamintos prekės (įskaitant prekes su monogramomis ar graviruotėmis).

Suma už jūsų grąžintą (-as) prekę (-es) bus pervesta į jūsų sąskaitą tokiu pačiu būdu, kurį pasirinkote atsiskaitydami už prekę (-es), išskyrus šiose sąlygose nurodytus atvejus. Jūs gausite el. laišką, patvirtinantį grąžinimo proceso užbaigimą. Svetainėje michaelkors.eu įsigytas prekes galite grąžinti dviem būdais: paštu arba parduotuvėje. Grąžinant arba keičiant internetinius užsakymus paštu arba parduotuvėje, prekės turi būti mums grąžintos per 30 dienų nuo tos dienos, kada jos buvo jums pristatytos. Jei jūsų užsakymo prekės pristatomos atskirai, turite grąžinti jas per 30 dienų nuo tos dienos, kada buvo pristatyta paskutinė to užsakymo prekė.

1 būdas: paštu

  1. Norėdami pradėti grąžinimą, pasirinkite šalį, kurioje pateikėte užsakymą, iš lentelės žemiau.
  2. Pasirinkite norimas grąžinti prekes.
  3. Vykdydami instrukcijas ekrane pasiruoškite grąžinti siuntą atgal į mūsų sandėlį.
  4. Išsiųskite siuntą savo šalies pašto skyriuje.
  5. Prekių grąžinimo procesas bus užbaigtas daugiausia per 14 darbo dienų. Kompensuojama suma bus grąžinta pirminio mokėjimo būdu.

Dėl grąžinimų Lietuvoje, Norvegijoje ar Rumunijoje skambinkite į klientų aptarnavimo tarnybą ir susitarkite dėl grąžinimo paėmimo.

Pasirinkite jums priskirtą grąžinimų centrą čia.

Austrija

Nyderlandai

Belgija

Lenkija

Čekijos Respublika

Portugalija

Danija

Airijos Respublika

Suomija

Švedija

Vengrija

Rumunija**

Latvija

Lietuva*

Liuksemburgas

Norvegija*

*Dėl prekių grąžinimo susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba.

Jūs esate atsakingi už tinkamą jūsų prekės supakavimą, paženklinimą ir išsiuntimą mums „Michael Kors“ sąskaita. Išsaugokite pašto kvitą kaip įrodymą apie prekių išsiuntimą. Atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju, jei prekėms grąžinti pasirinksite kitą kurjerį ar siuntimo paslaugą, o ne iš anksto apmokėto grąžinimo etiketę, jūs turėsite padengti prekių grąžinimo išlaidas, nebent būtų grąžinamos prekės su defektais ar neatitinkančios aprašymo.

Jei mums grąžinta prekė yra netinkamos būklės, mes galime išsiųsti ją atgal jums.

Jei praradote savo grąžinimo formą ar iš anksto apmokėto grąžinimo etiketę, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi, kuris atsiųs jums kitą formą ar etiketę el. paštu.

2 būdas: parduotuvėje

Norėdami pradėti grąžinimą, pasirinkite šalį, kurioje pateikėte užsakymą, ir vykdydami instrukcijas ekrane pradėkite grąžinimą į parduotuvę.

Pasirinkite jums priskirtą grąžinimų centrą čia.

Austrija

Nyderlandai

Belgija

Lenkija

Čekijos Respublika

Portugalija

Danija

Airijos Respublika

Suomija

Švedija

Vengrija

Rumunija**

Latvija

Lietuva*

Liuksemburgas

Norvegija*

*Dėl prekių grąžinimo susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba.

Svetainėje michaelkors.eu įsigytas prekes galite grąžinti arba pakeisti per mūsų pardavimo pagalbinį įrankį parduotuvėje, bet kurioje „Michael Kors“ parduotuvėje (išskyrus išparduotuves, nedidelius prekybos taškus ir keleiviams skirtos mažmeninės prekybos vietas) šalyje, į kurią buvo pristatytas užsakymas. Grąžindami ar keisdami prekę, turite pateikti grąžinimo formą arba užsakymo išsiuntimą patvirtinantį el. laišką. Atkreipkite dėmesį, kad galimybė pakeisti prekę parduotuvėje priklausys nuo to, ar tam tikra prekė nėra išparduota. Atsižvelgiant į toliau pateiktas išimtis, suma už grąžintą (-as) prekę (-es) bus pervesta į jūsų sąskaitą tokiu pačiu būdu, kuris buvo pasirinktas atsiskaitymo metu. Jūs gausite el. laišką, patvirtinantį grąžinimo proceso užbaigimą.

Atkreipkite dėmesį, kad grąžinant parduotuvėje užsakymą, už kurį buvo atsiskaityta per „PayPal“, sumokėta suma gali būti pervesta tik į dovanų kortelę. Jei norite, kad kompensuojama suma būtų pervesta į jūsų „PayPal“ sąskaitą, savo užsakymą turite grąžinti paštu.

Jei už prekes atsiskaitote per „Klarna“, naudojatės tiesioginio debeto paslauga arba atsiskaitote atvira sąskaita, tokių prekių negalėsite grąžinti parduotuvėje. Jas galite grąžinti paštu.

Pirmiau pateikta grąžinimo parduotuvėje politika taip pat taikoma internetiniams užsakymams, kurie buvo atsiimti parduotuvėje.

DOVANOS GRĄŽINIMAS

Dovanas galima grąžinti paštu arba parduotuvėje, kaip nurodyta anksčiau, kartu pateikiant dovanos gavimo kvitą arba originalią grąžinimo formą. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinant dovanas paštu, kompensuojama suma gali būti pervesta tik į pirminę sąskaitą tokiu pačiu būdu, kuriuo buvo gautas mokėjimas. Todėl mes patariame grąžinti dovanas į „Michael Kors Lifestyle“ parduotuvę, kurioje mūsų partneriai padės jums pakeisti prekę, arba rinktis kreditą į „Michael Kors“ dovanų kortelę.

Jei norite pakeisti prekę paštu, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių čia nurodytais būdais.

Pēdējo reizi atjaunināts: 15.11.2023.