Paskyros informacija

Paskyros registravimas ir valdymas

KAD APSIPIRKTI BŪTŲ DAR PATOGIAU

Svetainėje michaelkors.eu galite naršyti ir neturėdami paskyros. Tačiau apsipirkimo potyrį galima iškelti į dar aukštesnį lygį. Sukūrę paskyrą svetainėje michaelkors.eu, joje galėsite išsaugoti mokėjimo, sąskaitų pateikimo ir prekių siuntimo informaciją, kad atsiskaitymas svetainėje vyktų greičiau ir paprasčiau. Jūs taip pat galite peržiūrėti savo užsakymų istoriją. Tai ypač praverčia, jei ką nors norite užsisakyti dar kartą arba jei norite prisiminti, ką pernai padovanojote savo geriausiai draugei gimtadienio proga. Be to, užregistravę paskyrą, galėsite sukurti ir tvarkyti savo mėgstamiausių prekių sąrašą, kuris bus pasiekiamas vos vieno mygtuko spustelėjimu. Linkime malonaus apsipirkimo!

MOKĖJIMO INFORMACIJA

Užsiregistravę svetainėje michaelkors.eu, savo paskyroje galite išsaugoti mokėjimų informaciją. Svarbu. Sąskaitos siuntimo adresas turi tiksliai atitikti jūsų adresą, kurį nurodėte bankui.

UŽSAKYMŲ ISTORIJA

Kiekvienas registruotos paskyros turėtojas gali peržiūrėti savo užsakymų istoriją, kurioje nurodomi apsipirkimai svetainėje michaelkors.eu ir „Michael Kors“ parduotuvėse visoje Europoje. Atkreipkite dėmesį, kad į sąrašą bus įtraukti tik tie apsipirkimai, kurie įvyko po internetinės paskyros sukūrimo.

Pamiršote slaptažodį?

Jei pamiršote savo michaelkors.eu paskyros slaptažodį, prisijungdami paspauskite nuorodą „Pamiršau slaptažodį“. Galėsite atstatyti slaptažodį per el. laišką, kuris bus nusiųstas el. pašto adresu, užregistruotu jūsų paskyroje. Nusiųsime jums laišką su nuoroda į mūsų svetainę. Paspaudę šią nuorodą galėsite sukurti naują slaptažodį.

Taip pat galite susisiekti su klientų aptarnavimo skyriaus atstovu. Slaptažodį galite gauti čia..

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021.06.22