Informacje o płatnościach

ZAMÓWIENIA INTERNETOWE – informacje o płatnościach

michaelkors.eu akcpetuje następujące typu płatności w przypadku zakupów internetowych:

 • American Express
 • Visa
 • MasterCard
 • Maestro
 • PayPal
 • Klarna
 • Karta upominkowa Michael Kors

W przypadku płatności kartą lub za pomocą usługi PayPal całkowita kwota płatności w ramach metody płatności wybranej w momencie składania zamówienia zostanie zablokowana w oczekiwaniu na autoryzację, jednak kwota ta nie zostanie naliczona aż do chwili wysyłki zamówienia. Jeśli płatność nie zostanie autoryzowana, na stronie finalizacji zamówienia pojawi się komunikat z prośbą o wybranie innej formy płatności.

W przypadku zamówień typu „Odbierz w sklepie” (jeśli są dostępne) zostanie uruchomiona autoryzacja płatności w momencie zakupu, która będzie utrzymywana do czasu obciążenia klienta za zamówienie w momencie odbioru.

Klientom w Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Holandii, Irlandii, Norwegii, Polsce, Portugalii i Szwecji Klarna zapewnia co najmniej jedną z poniższych opcji płatności:

 • Zapłać później: oferowany okres płatności wynosi 14, 21 lub 30 dni od wysyłki towarów lub daty udostępnienia usługi.
 • Raty: dzięki usłudze finansowania firmy Klarna możesz płacić za zakupy za pomocą elastycznych lub stałych rat miesięcznych, zgodnie z warunkami określonymi podczas finalizowania transakcji.
 • Polecenie zapłaty: Twój rachunek zostanie obciążony po wysłaniu towarów lub biletów / dacie udostępnienia usługi , a w przypadku subskrypcji – zgodnie z podanym terminem.
 • Przelew bankowy online (SOFORT): kwota zostanie zablokowana na karcie, a obciążenie nastąpi po wysłaniu towarów lub biletów / dacie udostępnienia usługi. W przypadku subskrypcji kwota zostanie naliczona zgodnie z podanym terminem.
 • Metody płatności Zapłać później, Raty i polecenie zapłaty są dostępne tylko w przypadku pozytywnej oceny kredytowej. Ogólne informacje o firmie Klarna i warunkach użytkowania znajdują się na stronie klarna.com.

  W stosownych przypadkach w naszym procesie finalizacji płatności jest używana usługa Verified by Visa, MasterCard SecureCode lub American Express SafeKey w celu weryfikacji transakcji internetowej.

  Należy pamiętać, że nie do każdego rodzaju zamówienia można zastosować wszystkie metody płatności. W momencie finalizacji zamówienia będą wyświetlane dostępne metody płatności.

  Ponadto należy pamiętać, że w przypadku zwrotu produktu w celu uzyskania zwrotu kosztów płatności za zamówienia, które zostały opłacone za pomocą usługi PayPal oraz zwrócone do sklepu, będą zwracane jedynie na kartę upominkową. Aby otrzymać zwrot środków na konto PayPal, należy zwrócić produkt przesyłkę pocztową.

  Zakupów dokonanych za pośrednictwem firmy Klarna nie można zwrócić do sklepu. Można je zwracać tylko drogą pocztową.

  CENNIK ORAZ PODATKI

  Ceny podane w witrynie zawierają (w stosownych przypadkach) podatek VAT według stawki obowiązującej w kraju dostawy w dniu składania zamówienia w witrynie. Podane ceny nie zawierają kosztów wysyłki, które są podawane osobno i dostępne na stronie Wysyłka i dostawa. Ostateczna cena zamówienia, w tym wszelkie koszty wysyłki, zostanie przedstawiona w podsumowaniu zamówienia widocznym przed złożeniem zamówienia.

  Dokładamy wszelkich starań, aby jak najdokładniej wyświetlać kolory, cechy, ceny i informacje o dostępności na naszych produktów na Stronach internetowych, a anulowanie zamówień nie leży w naszym interesie. Najczęstszym powodem anulowania jest brak produktu na stanie, podejrzenie próby oszustwa, niepoprawny opis produktu lub nieprawidłowa cena. W przypadku anulowania zamówienia informujemy klienta o tym fakcie w najkrótszym możliwym terminie. Pytania dotyczące anulowanego zamówienia można kierować do naszego zespołu obsługi klienta.

  Zamówienie nie jest potwierdzone i nie obciążamy klienta płatnością do czasu wysyłki produktów. Jeśli klient złożył zamówienie, które zostało przesłane, ale nie zostało zaakceptowane lub anulowane bądź jest w trakcie przetwarzania, w danych wybranego źródła płatności może być nadal widoczna płatność oczekująca. Klient może śledzić zamówienie na bieżąco na naszej stronie Status zamówienia.

  KARTY UPOMINKOWE I ELEKTRONICZNE KARTY UPOMINKOWE

  Uwaga: obecnie w witrynie michaelkors.eu nie sprzedajemy żadnych klasycznych kart upominkowych Michael Kors ani elektronicznych kart upominkowych Michael Kors.  Można jednak wykorzystać posiadaną kartę upominkową Michael Kors w witrynie.

  Użytkownik może sprawdzić saldo klasycznej karty upominkowej Michael Kors lub elektronicznej karty upominkowej Michael Kors (każda zwana dalej „kartą upominkową”) w dowolnym czasie, odwiedzając sklep detaliczny Michael Kors uczestniczący w programie lub klikając tutaj.

  Listę sklepów Michael Kors, które biorą udział w programie i akceptują karty upominkowe, można znaleźć w naszej witrynie – patrz informacje poniżej.

  WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY UPOMINKOWEJ

  Korzystanie z karty upominkowej podlega następującym warunkom:

  • Karta upominkowa wygasa po 36 miesiącach od daty wystawienia.
  • Karty można użyć do zakupu towarów w dowolnym odrębnym sklepie Michael Kors w USA i Kanadzie lub w dowolnym biorącym udział w programie odrębnym sklepie Michael Kors spoza USA, a także w biorących udział w programie oficjalnych witrynach internetowych firmy Michael Kors (zgodnie z zasadami danej strony, w tym zasadami wysyłki).
  • Kartę należy okazać przy zakupie. Nie można jej wymienić na gotówkę, chyba że prawo stanowi inaczej.
  • Nie zapewniamy kart zastępczych za zgubione lub skradzione karty, chyba że wymaga tego prawo.
  • Kartę należy traktować jak pieniądze.
  • Możemy wystawić zastępczą kartę na kwotę pozostałego salda.
  • Listę sklepów i witryn Michael Kors, które biorą udział w programie, można znaleźć w witrynie www.michaelkors.eu.
  • Saldo karty można sprawdzić w sklepie, który uczestniczy w programie, dzwoniąc lub klikając tutaj.
  • Powyższe postanowienia nie odbierają Państwu praw należnych im jako klientom.

  Sklepy uczestniczące w programie:

  Karty upominkowe są akceptowane przez wszystkie odrębne sklepy Michael Kors* znajdujące się w następujących krajach: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria. Informacje o lokalizacji sklepu oraz godzinach jego otwarcia można uzyskać za pomocą naszej wyszukiwarki sklepów. Uwaga: wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.de można wykorzystać wyłącznie w odrębnych sklepach Michael Kors w Niemczech lub na stronie www.michaelkors.de. Wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.fr można wykorzystać jedynie w odrębnych sklepach Michael Kors we Francji lub na stronie www.michaelkors.fr.

  * Karty upominkowe Michael Kors (w tym fizyczne karty upominkowe oraz elektroniczne karty upominkowe) nie są akceptowane w turystycznych sklepach detalicznych Michael Kors, np. na lotniskach i statkach wycieczkowych.

  KARTA UPOMINKOWA – częste pytania

  Standardowa Polityka zwrotów i wymiany firmy Michael Kors ma zastosowanie do wszystkich produktów zakupionych za pomocą karty upominkowej Michael Kors, jak również zakupu samej karty upominkowej (z wyjątkiem przypadków, kiedy karta została wyjęta z opakowania, aktywowana, użyta lub jej działanie zostało rozpoczęte). Wszelkie zwroty kosztów za zakupy opłacone za pomocą karty upominkowej będą dokonywane na elektroniczną kartę upominkową.

  Więcej informacji można znaleźć w informacjach o wysyłce i dostawie oraz naszej Polityce zwrotów i wymiany.

  Jak mogę użyć klasycznej karty upominkowej do robienia zakupów w witrynie michaelkors.eu?

  Aby wykorzystać saldo karty upominkowej do zrobienia zakupu internetowego w witrynie michaelkors.eu, wystarczy podać numer karty upominkowej oraz numer PIN w odpowiednich polach na etapie finalizacji zamówienia. Numer karty upominkowej oraz kod PIN klasycznej karty upominkowej Michael Kors znajdują się na odwrocie karty. Numer karty upominkowej oraz kod PIN elektronicznej karty upominkowej Michael Kors można znaleźć na kopii elektronicznej karty wysyłanej pocztą elektroniczną do adresata.

  Jak mogę użyć elektronicznej karty upominkowej do robienia zakupów w sklepie Michael Kors?

  Aby wykorzystać elektroniczną kartę upominkową Michael Kors w sklepie detalicznym Michael Kors, należy wydrukować wiadomość e-mail z elektroniczną kartą upominkową Michael Kors i okazać ją w momencie zakupu. W momencie zakupu użytkownik musi mieć ze sobą wydruk z kodem kreskowym, numerem karty podarunkowej i kodem PIN (kod PIN można też podać).

  Czy mogę zapłacić za zamówienie kartą upominkową i inną metodą płatności?

  Jeśli użytkownik korzysta zarówno z karty upominkowej, jak i innej metody płatności przy opłacaniu zamówienia, w pierwszej kolejności zostanie potrącona pełna kwota z karty upominkowej, a pozostałe saldo zostanie opłacone za pomocą innej metody płatności. Wyłącznie w przypadku zwrotu przedmiotów zakupionych przez Internet, które zostały w całości lub w części opłacone za pomocą karty upominkowej, kwota zapłacona za pomocą karty upominkowej zostanie przelana przez nową kartę upominkową.

  Sklepy uczestniczące w programie:

  Karty upominkowe są akceptowane przez wszystkie odrębne sklepy Michael Kors* znajdujące się w następujących krajach: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria. Informacje o lokalizacji sklepu oraz godzinach jego otwarcia można uzyskać za pomocą naszej wyszukiwarki sklepów. Uwaga: wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.de można wykorzystać wyłącznie w odrębnych sklepach Michael Kors w Niemczech lub na stronie www.michaelkors.de. Wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.fr można wykorzystać jedynie w odrębnych sklepach Michael Kors we Francji lub na stronie www.michaelkors.fr.

  * Karty upominkowe Michael Kors nie są akceptowane w turystycznych sklepach detalicznych Michael Kors, np. na lotniskach i statkach wycieczkowych.

  ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W SKLEPOWYM KIOSKU INTERAKTYWNYM – informacje o płatnościach

  Michael Kors akceptuje następujące rodzaje płatności za zakupy dokonywane za pomocą naszego sklepowego kiosku interaktywnego:

  • American Express
  • Visa
  • MasterCard
  • Karta upominkowa Michael Kors

  W przypadku płatności kartą całkowita kwota płatności zostanie naliczona w momencie składania zamówienia. Jeśli płatność nie zostanie autoryzowana, na stronie finalizacji zamówienia pojawi się komunikat z prośbą o wybranie innej formy płatności.

  CENNIK ORAZ PODATKI

  Ceny podane w witrynie zawierają (w stosownych przypadkach) podatek VAT według stawki obowiązującej w kraju dostawy w dniu składania zamówienia w witrynie. Podane ceny nie zawierają kosztów wysyłki, które są podawane osobno i dostępne na stronie Wysyłka i dostawa. Ostateczna cena zamówienia, w tym wszelkie koszty wysyłki, zostanie przedstawiona w podsumowaniu widocznym przed złożeniem zamówienia.

  Dokładamy wszelkich starań, aby jak najdokładniej wyświetlać kolory, cechy, ceny i informacje o dostępności na naszych produktów na Stronach internetowych, a anulowanie zamówień nie leży w naszym interesie. Najczęstszym powodem anulowania jest brak produktu na stanie, podejrzenie próby oszustwa, niepoprawny opis produktu lub nieprawidłowa cena. W przypadku anulowania zamówienia informujemy klienta o tym fakcie w najkrótszym możliwym terminie. Pytania dotyczące anulowanego zamówienia można kierować do naszego zespołu obsługi klienta.

  Zamówienie nie jest potwierdzone i nie obciążamy klienta płatnością do czasu wysyłki produktów. Jeśli klient złożył zamówienie, które zostało przesłane, ale nie zostało zaakceptowane lub anulowane bądź jest w trakcie przetwarzania, w danych wybranego źródła płatności może być nadal widoczna płatność oczekująca. Klient może śledzić zamówienie na bieżąco na naszej stronie Status zamówienia.

  KARTY UPOMINKOWE I ELEKTRONICZNE KARTY UPOMINKOWE

  Uwaga: obecnie nie sprzedajemy w naszym sklepowym kiosku interaktywnym żadnych klasycznych kart upominkowych Michael Kors ani elektronicznych kart upominkowych Michael Kors. Można jednak wykorzystać posiadaną kartę upominkową Michael Kors.

  Listę sklepów Michael Kors, które biorą udział w programie i akceptują karty upominkowe, można znaleźć w naszej witrynie – patrz informacje poniżej.

  WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY UPOMINKOWEJ

  Korzystanie z karty upominkowej lub dokonywanie za jej pomocą zakupów podlega następującym warunkom:

  • Karta upominkowa wygasa po 36 miesiącach od daty wystawienia.
  • Karty można użyć do zakupu towarów w dowolnym odrębnym sklepie Michael Kors w USA i Kanadzie lub w dowolnym biorącym udział w programie odrębnym sklepie Michael Kors spoza USA, a także w biorących udział w programie oficjalnych witrynach internetowych firmy Michael Kors (zgodnie z zasadami danej strony, w tym zasadami wysyłki).
  • Kartę należy okazać przy zakupie. Nie można jej wymienić na gotówkę, chyba że prawo stanowi inaczej.
  • Nie zapewniamy kart zastępczych za zgubione lub skradzione karty, chyba że wymaga tego prawo.
  • Kartę należy traktować jak pieniądze.
  • Możemy wystawić zastępczą kartę na kwotę pozostałego salda.
  • Listę sklepów i witryn Michael Kors, które biorą udział w programie, można znaleźć w witrynie www.michaelkors.eu.
  • Saldo karty można sprawdzić w sklepie, który uczestniczy w programie, lub klikając tutaj.
  • Powyższe postanowienia nie odbierają Państwu praw należnych im jako klientom.

  Sklepy uczestniczące w programie:

  Karty upominkowe są akceptowane przez wszystkie odrębne sklepy Michael Kors* znajdujące się w następujących krajach: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria. Informacje o lokalizacji sklepu oraz godzinach jego otwarcia można uzyskać za pomocą naszej wyszukiwarki sklepów. Uwaga: wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.de można wykorzystać wyłącznie w odrębnych sklepach Michael Kors w Niemczech lub na stronie www.michaelkors.de. Wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.fr można wykorzystać jedynie w odrębnych sklepach Michael Kors we Francji lub na stronie www.michaelkors.fr.

  * Karty upominkowe Michael Kors nie są akceptowane w turystycznych sklepach detalicznych Michael Kors, np. na lotniskach i statkach wycieczkowych.

  KARTA UPOMINKOWA – CZĘSTE PYTANIA

  Standardowa Polityka zwrotów i wymiany firmy Michael Kors ma zastosowanie do wszystkich produktów zakupionych za pomocą karty upominkowej Michael Kors, jak również zakupu samej karty upominkowej (z wyjątkiem przypadków, kiedy karta została wyjęta z opakowania, aktywowana, użyta lub jej działanie zostało rozpoczęte). Wszelkie zwroty kosztów za zakupy opłacone za pomocą karty upominkowej będą dokonywane na elektroniczną kartę upominkową.

  Więcej informacji można znaleźć w informacjach o wysyłce i dostawie oraz naszej Polityce zwrotów i wymiany.

  Jak mogę użyć klasycznej karty upominkowej do robienia zakupów, korzystając ze sklepowego kiosku interaktywnego?

  Aby wykorzystać saldo karty upominkowej do zrobienia zakupu, wystarczy podać numer karty upominkowej oraz numer PIN na etapie finalizacji zamówienia. Numer karty upominkowej oraz kod PIN klasycznej karty upominkowej Michael Kors znajdują się na odwrocie karty. Numer karty upominkowej oraz kod PIN elektronicznej karty upominkowej Michael Kors można znaleźć na kopii elektronicznej karty wysyłanej pocztą e-mail do adresata.

  Jak mogę użyć elektronicznej karty upominkowej do robienia zakupów w sklepie Michael Kors?

  Aby wykorzystać elektroniczną kartę upominkową Michael Kors w sklepie detalicznym Michael Kors, należy wydrukować wiadomość e-mail z elektroniczną kartą upominkową Michael Kors i okazać ją w momencie zakupu. W momencie zakupu użytkownik musi mieć ze sobą wydruk z kodem kreskowym, numerem karty podarunkowej i kodem PIN (kod PIN można też podać).

  Czy mogę zapłacić za zamówienie jednocześnie kartą upominkową i inną metodą płatności?

  Jeśli użytkownik korzysta zarówno z karty upominkowej, jak i innej metody płatności przy opłacaniu zamówienia, w pierwszej kolejności zostanie potrącona pełna kwota z karty upominkowej, a pozostałe saldo zostanie opłacone za pomocą innej metody płatności. W przypadku zwrotu przedmiotów zakupionych przez Internet, które zostały w całości lub w części opłacone za pomocą karty upominkowej, kwota zapłacona za pomocą karty upominkowej zostanie przelana na nową kartę upominkową.

  Sklepy uczestniczące w programie

  Karty upominkowe są akceptowane przez wszystkie odrębne sklepy Michael Kors* znajdujące się w następujących krajach: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria. Informacje o lokalizacji sklepu oraz godzinach jego otwarcia można uzyskać za pomocą naszej wyszukiwarki sklepów. Uwaga: wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.de można wykorzystać wyłącznie w odrębnych sklepach Michael Kors w Niemczech lub na stronie www.michaelkors.de. Wirtualne karty upominkowe zakupione w witrynie michaelkors.fr można wykorzystać jedynie w odrębnych sklepach Michael Kors we Francji lub na stronie www.michaelkors.fr.

  * Karty upominkowe Michael Kors nie są akceptowane w turystycznych sklepach detalicznych Michael Kors, np. na lotniskach i statkach wycieczkowych


  Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021