Vracení a výměna zboží

Pokud nejste s objednaným zbožím z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete nám ho vrátit za předpokladu, že je v novém a nepoužitém stavu, že jsou k němu připevněny původní štítky a že k němu přiložíte originální formulář společnosti Michael Kors pro vrácení zboží. Zboží, které nám vracíte, nesmí být prané, nošené nebo upravené. Zpět nepřijímáme obličejové masky, plavky, spodní prádlo, šperky a kosmetické výrobky s porušenou nebo odstraněnou hygienickou pečetí ani zboží vyrobené na zakázku nebo přizpůsobené (včetně zboží s monogramy či rytím).

Těmito zásadami pro vrácení zboží nejsou nijak dotčena zákonná práva, která můžete podle platných zákonů mít, včetně práva na odstoupení od smlouvy nebo zákonné záruky.

Částka za vrácené zboží vám bude vrácena zpět na účet pomocí stejného způsobu platby, jakým byla přijata, pokud není v těchto zásadách uvedeno jinak. Po dokončení celého procesu vrácení obdržíte potvrzovací e-mail.

Při vracení nebo výměně zboží zakoupeného online na webu michaelkors.eu nebo na prodejně prostřednictvím našeho nákupního pomocníka máte dvě možnosti: poštou nebo na prodejně. Vrácení nebo výměnu internetových objednávek, ať už poštou, nebo na prodejně, musíte provést do 30 dnů ode dne, kdy jste objednávku obdrželi. Pokud je vaše objednávka odeslána ve více zásilkách, máte 30 dní ode dne, kdy jste obdrželi poslední zásilku dané objednávky.

Možnost 1: poštouu

Při vracení nebo výměně zboží poštou postupujte podle těchto pokynů:

  1. Vyplňte požadované informace do formuláře pro vracení zboží, který byl součástí zásilky.
  2. Zboží bezpečně zabalte a nezapomeňte připojit všechny stránky formuláře pro vracení zboží. Snažte se použít původní krabici a obalový materiál.
  3. Na balíček s vraceným zbožím nalepte předplacený štítek s předvyplněnou adresou.
  4. Balíček s vraceným zbožím odešlete z pobočky pošty v zemi, kam bylo zboží zasláno. Při vracení zboží v Lotyšsku nebo Litvě se řiďte pokyny na štítku pro vrácení.
  5. Vrácení zboží bude vyřízeno do 14 dnů. Částka za zboží vám bude vrácena prostřednictvím původního způsobu platby. V případě výměny zboží zadejte online novou objednávku.
  6. V případě položek, které byly zakoupeny online a vyzvednuty na prodejně, kontaktujte zákaznický servis na adrese europe.customerservice@michaelkors.com pro získání předplaceného štítku pro vrácení.

V případě vracení zboží v Rumunsku kontaktujte zákaznické oddělení za účelem zajištění vyzvednutí.

Je vaší povinností zboží, které nám na náklady společnosti Michael Kors vracíte, řádně zabalit, označit a odeslat. Pro lepší zabezpečení zásilky si uschovejte doklad o odeslání. Upozorňujeme, že pokud si pro vrácení zboží vyberete jiného dopravce nebo jinou přepravní službu a nepoužijete předplacené štítky pro vrácení, ponesete náklady na vrácení zboží vy, s výjimkou případů, kdy se jedná o vadné výrobky nebo výrobky, které nevyhovují standardům.

V případě, že nám bude zboží vráceno v nevyhovujícím stavu, může se stát, že vám ho budeme nuceni vrátit.

Pokud jste ztratili formulář pro vrácení nebo předplacené štítky, obraťte se na zákaznické oddělení, které vám e-mailem zašle nové.

Možnost 2: na prodejně

Zboží zakoupené na webu michaelkors.eu nebo na prodejně prostřednictvím našeho nákupního pomocníka můžete vrátit v jakékoli prodejně Michael Kors (s výjimkou outletů, oddělení, která nejsou samostatnými prodejnami, a maloobchodních prodejen pro cestující) v zemi, v níž jste odeslali objednávku. Při vracení nebo výměně musíte předložit formulář pro vrácení nebo e-mail o odeslání zásilky. Upozorňujeme, že výměny na prodejnách jsou omezeny na zboží, které je v dané prodejně k dispozici. Částka za vrácené zboží vám bude vrácena zpět na účet pomocí stejného způsobu platby, jakým byla přijata, pokud není v zásadách níže uvedeno jinak. Po dokončení celého procesu vrácení obdržíte potvrzovací e-mail.

Upozorňujeme, že částky za objednávky zaplacené prostřednictvím účtu PayPal, které vracíte na prodejně, je možné vrátit pouze na dárkovou kartu. Pokud si přejete částku vrátit na účet PayPal, musíte objednávku vrátit poštou.

Nákupy provedené prostřednictvím společností Klarna, Open Invoice nebo Direct Debit nelze vrátit na prodejně. Vrácení je v tomto případě možné pouze poštou.

Výše uvedené zásady vracení zboží na prodejnách platí také pro objednávky, které byly zakoupeny online a vyzvednuty na prodejně.

VRÁCENÍ DÁRKU

Dárky je možné vrátit poštou nebo na prodejně, jak je popsáno výše, a je potřeba k nim doložit stvrzenku o dárku nebo originál formuláře pro vrácení. Upozorňujeme, že pokud dárek vracíte poštou, je možné částku vrátit pouze na původní účet stejným způsobem, jakým byla přijata. Proto doporučujeme dárky vracet na prodejnách Michael Kors Lifestyle, kde vám naši pracovníci budou moci poradit s výměnou zboží nebo vám částku vrátit v podobě dárkové karty Michael Kors.

Pokud potřebujete vrátit zboží poštou, kontaktujte naše zákaznické oddělení prostřednictvím zde uvedených kontaktních údajů.

Datum poslední aktualizace 10. 11. 2022