Garantijos ir prekių taisymo sąlygos

Ši garantija taikoma tik pirkiniams, įsigytiems Europoje tiesiogiai iš „Michael Kors“. Jei reikia pagalbos dėl kitur įsigytų „Michael Kors“ produktų, grąžinkite juos į pirkimo vietą pateikdami kvitą.

RANKINUKAI, MAŽI ODOS GAMINIAI IR TECHNINIAI PRIEDAI (IŠSKYRUS LAIKRODŽIUS)

Skirtinga spalva ir tekstūra yra vertinama kaip ypatingas raugintos odos bruožas. Laikui bėgant oda pasidengia patina, ji taip pat gali patamsėti dėl jūsų odos išskiriamų riebalų ir tiesioginio saulės poveikio, taip dar labiau išryškindama natūralią jūsų rankinuko ar mažo odos gaminio išvaizdą. Daugiau informacijos apie tai, kaip prižiūrėti savo rankinuką ar nedidelį odos gaminį, rasite mūsų Gaminių priežiūros gairėse.

Europoje įsigytiems rankinukams, mažiems odos gaminiams ir techniniams priedams taikoma ribota dvejų metų garantija, kuri įsigalioja nuo pirminio gavimo dienos (būtina pateikti pirkimo įrodymą).

Keičiant netinkamą rankinuką, mažą odos gaminį ar techninį priedą, pirminis gaminys klientui negrąžinamas.

Ši garantija tik papildo jūsų teises ir niekaip jų nekeičia.

Sąlygos ir išimtys

Ši garantija neapima padarytos žalos, jei gaminys nusidažė kita spalva, nelaimingo atsitikimo ar netinkamo naudojimo atveju, taip pat bet kokio pakeitimo, taisymo ar remonto atveju, jei tai atliko kita šalis, o ne „Michael Kors“.

Atkreipkite dėmesį, kad klientas klientas prisiima atsakomybę už visas išlaidas, susijusias su brokuoto gaminio siuntimu taisyti.

BAGAŽAS

Europoje įsigytiems lagaminams taikoma ribota dvejų metų garantija, kuri įsigalioja nuo pirminio gavimo dienos (būtina pateikti pirkimo įrodymą). Keičiant sutarties sąlygų neatitinkantį lagaminą, pirminis gaminys klientui negrąžinamas.

Ši garantija tik papildo jūsų teises ir niekaip jų nekeičia.

Sąlygos ir išimtys

Ši garantija neapima žalos, atsiradusios dėl nelaimingų atsitikimų ar netinkamo naudojimo.

Atkreipkite dėmesį, kad klientas klientas prisiima atsakomybę už visas išlaidas, susijusias su brokuoto gaminio siuntimu taisyti.

AVALYNĖ

Europoje įsigytai avalynei taikoma dvejų metų (arba ilgesnio laikotarpio, jei taip nurodyta atitinkamuose teisės aktuose) garantija, kad gaminys neturės defektų (būtina pateikti pirkimo įrodymą). Keičiant sutarties sąlygų neatitinkančią avalynę, pirminis gaminys klientui negrąžinamas.

Ši garantija tik papildo jūsų teises ir niekaip jų nekeičia.

Norėdami pareikšti pretenziją dėl garantijos, taikomos rankinėms, smulkiems odos gaminiams, techniniams aksesuarams (išskyrus laikrodžius), bagažui ir avalynei, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnybos komandos atstovais.

LAIKRODŽIAI

Europoje įsigytiems laikrodžiams taikoma dvejų metų (arba ilgesnio laikotarpio, jei taip nurodyta atitinkamuose teisės aktuose) garantija (būtina pateikti pirkimo įrodymą). Žr. visas garantijos sąlygas, pateikiamas kartu su laikrodžiu tiekiamoje garantijos knygelėje.

Ši garantija tik papildo jūsų teises ir niekaip jų nekeičia.

  • Dėl laikrodžių, įsigytų nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Europoje arba per oficialiąsias Europos „Michael Kors“ svetaines, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnybos komandos atstovais. Atkreipkite dėmesį, kad klientas prisiima atsakomybę už visas išlaidas, susijusias su brokuoto gaminio siuntimu taisyti.
  • Jei laikrodis buvo įsigytas iš „Michael Kors“ prekybos atstovo, grąžinkite jį į vietą, kurioje įsigijote, su savimi turėdami pirkimo kvitą. Prekybos atstovas suteiks jums reikiamos pagalbos.

Dėl garantijos arba remonto paslaugų susisiekite su mūsų laikrodžių ir papuošalų specialistu čia.

AKINIAI

Europoje įsigytiems akiniams taikoma ribota dvejų metų (arba ilgesnio laikotarpio, jei taip nurodyta atitinkamuose teisės aktuose) garantija (būtina pateikti pirkimo įrodymą).

Ši garantija tik papildo jūsų teises ir niekaip jų nekeičia.

Norėdami pateikti pretenziją pagal šią garantiją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komandos atstovais.

PAPUOŠALAI

„Michael Kors“ papuošalai gaminami iš netauriųjų metalų ir kitokių elementų, įskaitant pusbrangius akmenis ir odą. Kvepalai ir kosmetika turi būti naudojami prieš užsidedant papuošalus. Kiekvienas papuošalas valomas minkšta šluoste. Saugokite savo papuošalus nuo drėgmės, nes priešingu atveju jie gali netekti blizgesio. Saugokite odą nuo vandens. Papuošalus patartina laikyti švarioje ir sausoje vietoje.

Europoje įsigytiems papuošalams taikoma ribota dvejų metų (arba ilgesnio laikotarpio, jei taip nurodyta atitinkamuose teisės aktuose) garantija (būtina pateikti pirkimo įrodymą). Jei paaiškėja, kad papuošalas neatitinka sutarties, mes jį nemokamai pakeisime tokiu pačiu arba panašiu gaminiu (pasirinktu kliento).

Ši garantija tik papildo jūsų teises ir niekaip jų nekeičia.

Norėdami pateikti pretenziją pagal šią garantiją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komandos atstovais.

Dėl garantijos arba remonto paslaugų susisiekite su mūsų laikrodžių ir papuošalų specialistu čia.

925 PRABOS SIDABRO JUVELYRINIAI DIRBINIAI

„Michael Kors“ 925 prabos sidabro juvelyrinių dirbinių garantija yra savanoriška gamintojo garantija. Tai suteikia atskiras teises, nei numatytos vartotojų įstatymuose, įskaitant susijusias su sutarties sąlygų neatitinkančiomis prekėmis, bet tuo neapsiribojant. „Michael Kors“ ribotos garantijos lengvatos papildo vartotojų įstatymus, bet jų nepakeičia.

Jūsų „Michael Kors“ 925 prabos sidabro juvelyriniams dirbiniams „Fossil Group, Inc.“* suteikia garantiją dvejus (2) metus nuo pradinės įsigijimo datos, kiekvienu atveju laikydamiesi šios garantijos sąlygų. „Michael Kors“ 925 prabos sidabro juvelyrinių dirbinių garantija taikoma medžiagų ir gamybos defektams. Reikalinga pirkimą įrodanti kvito kopija.

Prekės, kurioms taikoma garantija, bus taisomos (jei įmanoma) arba pakeičiamos netaikant jokių mokesčių už papildomas dalis ar darbą, jei patvirtinamas prekės medžiagos ar gamybos defektas naudojant įprastai.

Jei reikės gaminį pakeisti, „Michael Kors“ negarantuoja, kad gausite tą patį 925 prabos sidabro juvelyrinį dirbinį. Jei tokio paties dirbinio nėra, bus pasiūlyta tokios pačios vertės panašaus stiliaus prekė. Pakaitinio 925 prabos sidabro juvelyrinio dirbinio garantija galioja dvejus (2) metus nuo tos dienos, kai gauta pakaitinė prekė.

925 PRABOS SIDABRO JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ GARANTIJA NETAIKOMA:

  • pažeidimams, „Michael Kors“ nuomone, atsiradusiems dėl netinkamo tvarkymo, nepakankamos priežiūros, nelaimingų atsitikimų, netinkamo naudojimo, keitimo, bandymo tvarkyti, aplaidumo, nesilaikant priežiūros buklete ar adresu services.fossilgroup.com pateiktų patarimų, įprasto nusidėvėjimo ar laiko;
  • gaminiams, įsigytiems ne iš įgaliotojo „Michael Kors“ mažmenininko (įskaitant įgaliotuosius mažmenininkus, parduodančius internetu), „Michael Kors“ mažmeninės prekybos parduotuvės ar oficialios „Michael Kors“ svetainės.

Pirmiau nurodytos garantijos ir teisių gynimo būdai yra išimtiniai ir taikomi vietoj visų kitų aiškių, numanomų ar įstatymais nustatytų garantijų bei sąlygų, įskaitant parduodamumo, tinkamumo konkrečiam tikslui, tikslumo, patenkinamos kokybės, pavadinimo ir nepažeidimo, kurių visų aiškiai atsisako „Michael Kors“, bet tuo neapsiribojant. „Michael Kors“ neatsako už atsitiktinius, pasekminius, netiesioginius, specialius ar baudžiamuosius pažeidimus ar bet kokio pobūdžio įsipareigojimus, atsirandančius dėl šio produkto pardavimo ar naudojimo arba su tuo susijusius, remiantis sutartimi, deliktu (įskaitant aplaidumą), griežta produkto atsakomybe ar bet kuria kita teorija, net jei „Michael Kors“ buvo informuota apie tokios žalos galimybę ir net jei laikoma, kad kuri nors iš čia nurodytų ribotų teisių gynimo priemonių neatitiko savo esminio tikslo. Visa „Michael Kors“ atsakomybė apsiriboja prekės, už kurią sumokėta, pakeitimu ar taisymu, pasirenkant tik „Michael Kors“.

Kai kurios šalys, valstijos ar provincijos neleidžia numanomų garantijų išimties ar apribojimo ar atsitiktinės arba pasekminės žalos apribojimo, todėl pirmiau minėti apribojimai ir išimtys gali būti taikomi tik jums. Kai taikomos garantijos negali būti visiškai atmestos, jos bus apribotos pagal galiojančios rašytinės garantijos trukmę. Ši garantija suteikia jums konkrečių teisinių galių; galite turėti ir kitų teisių, kurios gali skirtis atsižvelgiant į vietos įstatymus. Jūsų įstatymų numatytoms teisėms tai įtakos neturi.

925 PRABOS SIDABRO JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ GARANTINIO TAISYMO UŽKLAUSA:

Jei jums reikia garantinio darbo, apsilankykite remonto svetainėje ir laikykitės instrukcijų, kuriomis nurodoma, kaip nusiųsti 925 prabos sidabro juvelyrinius dirbinius, pardavimo kvito kopiją ir problemos aprašą artimiausiam įgaliotosios tarptautinės tarnybos centrui.

Nesiųskite originalios pakuotės, nes ji nebus grąžinta. „Michael Kors“ labai rekomenduoja apdrausti siuntą ir tinkamai apsaugoti siunčiamus 925 prabos sidabro juvelyrinius dirbinius. „Michael Kors“ neatsako už siunčiant prarastą ar sugadintą gaminį.

Kad galėtumėte naudotis šia garantija, turite pateikti galiojantį įsigijimo įrodymą.

Jei esate ne JAV, spustelėkite čia norėdami pamatyti tarptautinių paslaugų centrų sąrašą ir susisiekite su artimiausiu paslaugų centru.

* 901 South Central Expressway, Richardson, Texas 75080 JAV

ĮSPĖJIMAS APIE KLASTOTES

„„Michael Kors“ į mūsų intelektinės nuosavybės teisių užtikrinimą žiūri labai rimtai, todėl mūsų prekės ženklo apsaugos komanda dirba prie suklastotų produktų gamybos ir pardavimų prevencijos ir kovos su šiais reiškiniais. Jei jūsų klausimas susijęs su produkto autentiškumu, deja, negalėsime jums pateikti patvirtinančio produkto autentiškumą liudijimo. Norėdami išvengti suklastotos prekės įsigijimo rizikos, pirkite tiesiai iš vienos iš mūsų oficialių „Michael Kors“ internetinės prekybos svetainių, „Michael Kors“ mažmeninių parduotuvių ar iš patikimo prekybos tinklo, mažmenininko kito gerbiamo asmens.

Norėdami pranešti apie padirbtus gaminius, kreipkitės el. pašto adresu BrandProtection@michaelkors.com

MICHAEL KORS (SWITZERLAND) GMBH

Paskutinį kartą atnaujinta: 24.5.2023