Informace k účtu

Registrace a správa účtu

PRO JEŠTĚ LEPŠÍ SKVĚLÉ NAKUPOVÁNÍ

Je to tak – stránkami michaelkors.eu můžete brouzdat i bez účtu. Proč si ale nakupování maximálně nezpříjemnit? Když si na webu michaelkors.eu vytvoříte účet, můžete si uložit své platební, fakturační i dodací údaje pro jednodušší a snazší odesílání objednávek. Získáte také přehled o své historii objednávek – to se může hodit, když chcete něco objednat znovu, nebo se potřebujete podívat, co jste své nejlepší kamarádce dali k narozeninám loni. A to nejlepší na konec: s registrovaným účtem můžete také vytvářet a spravovat seznam oblíbených položek a mít tak seznam přání vždy k dispozici na jedno kliknutí. Veselé nakupování!

PLATEBNÍ ÚDAJE

Registrací na webu michaelkors.eu získáte možnost uložit si na účtu své platební údaje. Důležité: Vaše fakturační adresa musí přesně odpovídat adrese, kterou máte vedenou u své banky.

HISTORIE OBJEDNÁVEK

S registrovaným účtem na webu michaelkors.eu máte snadný přístup k historii svých objednávek, která obsahuje jak nákupy na webu michaelkors.eu, tak nákupy v obchodech Michael Kors v Evropě. Upozorňujeme, že seznam obsahuje pouze nákupy, které proběhly po vytvoření internetového účtu.

Zapomněli jste heslo?

Pokud jste zapomněli heslo k účtu na stránkách michaelkors.eu, klikněte při přihlašování na odkaz pro obnovu zapomenutého hesla. Budete vyzváni k resetování hesla prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu zaregistrovanou na účtu. Pošleme vám e-mail obsahující odkaz na naše stránky, pomocí kterého si můžete vytvořit nové heslo.

Můžete se také obrátit na zástupce zákaznického servisu. Heslo si můžete obnovit zde..

Poslední aktualizace: 22.6.2021