Polityka zwrotów w okresie świątecznym

Wydłużyliśmy okres zwrotów. Wszystkie zamówienia złożone od 12 listopada 2023 r. można zwrócić online lub zwrócić i wymienić w butikach, które oferują towary po pełnych cenach, do 31 stycznia 2024 r.

Zwroty i wymiana

Jeśli z dowolnego powodu nie będą Państwo zadowoleni ze swojego zamówienia, przyjmujemy zwrot towarów, które są nowe, nieużywane, z oryginalnym dołączonym oznakowaniem i oryginalnym formularzem zwrotu spółki Michael Kors. Zwracanych artykułów nie wolno prać, nosić ani modyfikować. Nie przyjmujemy zwrotów masek na twarz, kostiumów kąpielowych, bielizny, biżuterii ani produktów kosmetycznych, w przypadku których zostało usunięte lub uszkodzone zabezpieczenie kosmetyczne, ani produktów wykonanych na indywidualne zamówienie (w tym produktów, na których wykonano grawer lub monogram).

Niniejsza Polityka zawrotów nie narusza Państwa praw ustawowych przysługujących na mocy obowiązujących przepisów, w tym prawa ustawowego do rezygnacji z zakupu i ustawowej gwarancji.

Pieniądze za zwracane towary zostaną przesłane na Państwa konto z zastosowaniem tej samej formy płatności, której użyto do dokonania płatności, chyba że w niniejszym dokumencie określono inaczej. Otrzymają Państwo wiadomość e-mail potwierdzającą zakończenie procesu zwrotu.

Istnieją dwie możliwości zwrotu lub wymiany towarów zakupionych przez Internet na stronie michaelkors.eu: lub za pomocą sklepowego kiosku interaktywnego: pocztą lub w sklepie. Wszystkie zwroty i wymiany zamówień internetowych, dostarczanych pocztą lub odbieranych w sklepie, można zrealizować w ciągu 30 dni od dnia odbioru lub dostawy. W przypadku wysyłki zamówienia w kilku paczkach mają Państwo 30 dni od daty odbioru ostatniej przesyłki zamawianego towaru.

Opcja 1: pocztą

  1. Aby uruchomić procedurę zwrotu, wybierz w poniższej tabeli kraj, w którym złożono zamówienie.
  2. Wybierz produkty, które chcesz zwrócić.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przygotować zwracane produkty do odsyłki do magazynu.
  4. Wyślij paczkę zwrotną w dowolnym oddziale poczty w swoim kraju.
  5. Zwrot zostanie rozpatrzony w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych. Środki za artykuł zostaną zwrócone w oparciu o pierwotną metodę płatności.

W przypadku zwrotów z Litwy, Norwegii lub Rumunii prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu zorganizowania zwrotu.

Wybierz odpowiednie centrum zwrotów tutaj.

Austria

Holandia

Belgia

Polska

Czechy

Portugalia

Dania

Irlandia

Finlandia

Szwecja

Węgry

Rumunia*

Łotwa

Litwa*

Luksemburg

Norwegia*

*Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu zorganizowania zwrotu.

Do Państwa obowiązków należy właściwe zapakowanie, oznakowanie oraz wysyłka produktu na koszt spółki Michael Kors. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania w ramach zabezpieczenia swojej przesyłki. Prosimy pamiętać, że w przypadku rezygnacji z przedpłaconych etykiet zwrotu i wybrania innego kuriera lub usługi wysyłkowej do obsługi zwrotu artykułu (z wyjątkiem przypadku wadliwego lub niespełniającego wymogów produktu) koszty zwrotu ponosi klient.

Jeśli artykuł zostanie zwrócony w nieodpowiednim stanie, możemy go odesłać do Państwa.

W przypadku zgubienia formularza zwrotu lub przedpłaconej etykiety zwrotu prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. obsługi klienta, który zajmie się wysłaniem kolejnego egzemplarza.

Opcja 2: w butiku

Aby uruchomić procedurę zwrotu, wybierz kraj, w którym złożono zamówienie, i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w celu zorganizowania zwrotu w butiku.

Wybierz odpowiednie centrum zwrotów tutaj.

Austria

Holandia

Belgia

Polska

Czechy

Portugalia

Dania

Irlandia

Finlandia

Szwecja

Węgry

Rumunia*

Łotwa

Litwa*

Luksemburg

Norwegia*

*Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu zorganizowania zwrotu.

Zwrotu lub wymiany artykułów zakupionych na stronie michaelkors.eu lub w sklepowym kiosku interaktywnym można dokonać w dowolnym butiku Michael Kors (z wyjątkiem outletów, sklepów koncesyjnych lub detalicznych) zlokalizowanym w kraju składania zamówienia. Należy przedstawić swój formularz zwrotu lub wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki w czasie zwrotu lub wymiany. Prosimy pamiętać, że zwroty w butiku są uzależnione od dostępności towaru w danym butiku. Z wyjątkiem poniższych zastrzeżeń pieniądze za zwracane towary zostaną przesłane na konto klienta z zastosowaniem tej samej formy płatności, której użyto do dokonania płatności. Klient otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzeniem zakończenia procesu zwrotu.

Należy pamiętać, że w przypadku zwrotu produktu z myślą o zwrocie pieniędzy, środki za zamówienia, które zostały opłacone za pomocą usługi PayPal i zwrócone do butiku, będą zwracane jedynie na kartę podarunkową. Aby otrzymać zwrot środków na konto PayPal, należy zwrócić produkt przesyłką pocztową.

Zakupów dokonanych za pośrednictwem firm Klarna, Open Invoice i Direct Debit nie można zwrócić do butiku. Można je zwracać tylko drogą pocztową.

Powyższe zasady zwrotu w butiku dotyczą także zamówień zakupionych online i odebranych w butiku.

ZWRACANIE PREZENTÓW

Prezenty można zwracać pocztą lub w butiku, jak zostało wyszczególnione powyżej, oraz należy dołączyć potwierdzenie otrzymania prezentu lub oryginalny formularz zwrotu. W przypadku prezentów zwracanych pocztą, prosimy pamiętać, że zwroty są możliwe jedynie w ramach oryginalnego konta w tej samej formie, w jakiej dokonano płatności. W związku z tym zaleca się zwracanie prezentów do butiku Michael Kors Lifestyle, gdzie nasi współpracownicy zajmą się wymianą towaru lub udostępnieniu środków na karcie podarunkowej Michael Kors.

Jeśli chcą Państwo dokonać zwrotu pocztą, prosimy o kontakt z obsługą klienta (dane podano tutaj).

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2023