Preču atgriešana un apmaiņa

Ja jebkāda iemesla dēļ neesat apmierināts(-a) ar savu pasūtījumu, mēs pieņemsim atpakaļ preces, kas ir jaunas, nelietotas, ar oriģinālajām cenu zīmēm un kurām ir pievienota oriģinālā Michael Kors preču atgriešanas veidlapa. Atgrieztās preces nedrīkst būt mazgātas, valkātas vai mainītas. Mēs nepieņemam atpakaļ sejas maskas, peldkostīmus un peldbikses, apakšveļu, rotaslietas un skaistumkopšanas produktus, kuru higiēniskais aizsargpārklājums ir noņemts vai bojāts, kā arī preces, kas izgatavotas pēc pasūtījuma vai ir personalizētas (tostarp preces, kurām ir izveidotas monogrammas vai gravējumi).

Šī Atgriešanas politika neietekmē jūsu tiesības, kas paredzētas saistošajos tiesību aktos, tostarp tiesības uz atteikšanos no pirkuma vai uz obligāto garantiju.

Nauda par jūsu atgriezto(-ajām) preci(-ēm) tiks ieskaitīta jūsu kontā, izmantojot tādu pašu apmaksas veidu, ar kādu tā(-s) tika apmaksāta(-s), ja vien šajā dokumentā nav norādīts citādi. Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par preču atgriešanas pieprasījuma izpildi.

Ir divas iespējas, kā atgriezt vai apmainīt preces, kas iegādātas interneta vietnē michaelkors.eu: pa pastu vai nogādājot veikalā. Visas tiešsaistē iegādātās preces ir jāatgriež 30 dienu laikā no dienas, kad tās saņemtas, neatkarīgi no tā, kādā veidā notiek preču atgriešana vai apmaiņa. Ja jūsu pasūtījums tiek piegādāts ar vairākiem sūtījumiem, 30 dienu perioda uzskaite sākas no pēdējā sūtījuma saņemšanas dienas.

variants: pa pastu

Lai veiktu preču atgriešanu vai apmaiņu pa pastu, lūdzu, izpildiet šīs norādes:

  1. aizpildiet nepieciešamos informācijas lauciņus sūtījumam pievienotajā atgriešanas veidlapāl
  2. rūpīgi iesaiņojiet preci(-es), pārliecinoties, ka ir pievienotas visas atgriešanas veidlapas lappuses. Lūdzu, mēģiniet izmantot oriģinālo preču nosūtīšanas kasti un materiālus;
  3. pielīmējiet atgriežamo preču sūtījumam iepriekš apmaksāto atgriešanas adreses uzlīmi;
  4. nosūtiet atgriežamo sūtījumu, izmantojot piegādes valsts pasta pakalpojumus. Atgriežot sūtījumus no Latvijas un Lietuvas, ievērojiet norādījumus uz atgriešanas uzlīmes.
  5. Jūsu preču atgriešanas pieprasījums tiks apstrādāts ne ilgāk kā 14 dienu laikā. Atmaksa par precēm tiks veikta, izmantojot sākotnējo apmaksas metodi. Lai veiktu apmaiņu, veiciet jaunu pasūtījumu tiešsaistē.
  6. Attiecībā uz precēm, kas tika iegādātas tiešsaistē un saņemtas veikalā, sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot adresi europe.customerservice@michaelkors.com, lai saņemtu priekšapmaksas atgriešanas uzlīmi.

Lai atgrieztu preci Rumānijā, lūdzu sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu, lai vienotos par preces saņemšanu.

Jūs esat atbildīgs(-a) par jūsu iegādāto preču pareizu iesaiņošanu, marķēšanu un nosūtīšanu atpakaļ uz Michael Kors rēķina. Lūdzu, saglabājiet kvīti par preču nosūtīšanu atpakaļ kā jūsu sūtījuma apliecinājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja jūs izvēlēsieties citu kurjerpastu vai pārvadāšanas pakalpojumu sniedzēju, lai atgrieztu iegādātās preces, nevis priekšapmaksas uzlīmi (izņemot defektīvu vai neatbilstošu preču gadījumā), jums būs jāsedz atgriešanas sūtījuma izmaksas.

Ja preces mums tiek atgrieztas neatbilstošā stāvoklī, mums var nākties tās nosūtīt jums atpakaļ.

Ja esat pazaudējis(-usi) savu atgriešanas veidlapu vai priekšapmaksas atgriešanas uzlīmi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas daļu, kas tās nosūtīs pa e-pastu.

variants: atgriešana veikalā

Atgriezt vai apmainīt vietnē michaelkors.eu vai veikalā ar veikala palīdzības pārdošanas rīku iegādātās preces jūs varat jebkurā Michael Kors veikalā (izņemot "outlet" veikalus, koncesijas vai ceļojošus mazumtirdzniecības veikalus), kas atrodas jūsu pasūtījuma piegādes valstī. Veicot preču atgriešanu vai apmaiņu, jums būs jāuzrāda atgriešanas veidlapa vai pasūtījuma nosūtīšanas apstiprinājuma e-pasts. Ņemiet vērā, ka preču apmaiņa veikalos ir atkarīga no preču pieejamības konkrētajā veikalā. Izņemot tālāk minētos gadījumus, nauda par atgriezto(-ajām) preci(-ēm) tiks atmaksāta jūsu kontā, izmantojot tādu pašu apmaksas veidu, ar kādu preces tika sākotnēji apmaksātas. Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par preču atgriešanas pieprasījuma izpildi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka nauda par pasūtījumiem, kas apmaksāti, izmantojot PayPal, un kas tiek atgriezti veikalā, var tikt atmaksāta tikai dāvanu kartes veidā. Ja vēlaties saņemt pirkuma summas atmaksu savā PayPal kontā, pasūtījums ir jāatgriež pa pastu.

Ar Klarna, atvērtā rēķina vai tiešā debeta palīdzību veiktos pirkumus nevar atgriezt veikalā. Tos var atgriezt tikai pa pastu.

Iepriekš redzamā preču atgriešanas politika attiecas arī uz pasūtījumiem, kas tika veikti tiešsaistē un saņemti veikalā.

DĀVANAS ATGRIEŠANA

Dāvanas var atgriezt pa pastu vai veikalā, kā aprakstīts iepriekš, pievienojot dāvanas čeku vai atgriešanas veidlapas oriģināleksemplāru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka attiecībā uz dāvanām, kas tiek atgrieztas pa pastu, atmaksu par atgrieztajām precēm var ieskaitīt tikai kontā, no kura saņemts sākotnējais maksājums, kā arī izmantojot tādu pašu apmaksas metodi. Tādēļ mēs iesakām atgriezt dāvanas Michael Kors Lifestyle veikalos, kur mūsu darbinieki varēs palīdzēt jums apmainīt preces vai arī atmaksās atgrieztās preces vērtību, izsniedzot Michael Kors dāvanu karti.

Ja vēlaties atgriezt dāvanu pa pastu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas daļu, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šeit.

Pēdējo reizi atjaunināts: 10.11.2022