Preču atgriešana un apmaiņa

Ja jebkāda iemesla dēļ neesat apmierināts(-a) ar savu pasūtījumu, mēs pieņemsim atpakaļ preces, kas ir jaunas, nelietotas, ar oriģinālajām cenu zīmēm un kurām ir pievienota oriģinālā Michael Kors preču atgriešanas veidlapa. Atgrieztās preces nedrīkst būt mazgātas, valkātas vai mainītas. Mēs nepieņemam atpakaļ sejas maskas, peldkostīmus un peldbikses, apakšveļu, rotaslietas un skaistumkopšanas produktus, kuru higiēniskais aizsargpārklājums ir noņemts vai bojāts, kā arī preces, kas izgatavotas pēc pasūtījuma vai ir personalizētas (tostarp preces, kurām ir izveidotas monogrammas vai gravējumi).

Šī Atgriešanas politika neietekmē jūsu tiesības, kas paredzētas saistošajos tiesību aktos, tostarp tiesības uz atteikšanos no pirkuma vai uz obligāto garantiju.

Nauda par jūsu atgriezto(-ajām) preci(-ēm) tiks ieskaitīta jūsu kontā, izmantojot tādu pašu apmaksas veidu, ar kādu tā(-s) tika apmaksāta(-s), ja vien šajā dokumentā nav norādīts citādi. Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par preču atgriešanas pieprasījuma izpildi.

Ir divas iespējas, kā atgriezt vai apmainīt preces, kas iegādātas interneta vietnē michaelkors.eu: pa pastu vai nogādājot veikalā. Visas tiešsaistē iegādātās preces ir jāatgriež 30 dienu laikā no dienas, kad tās saņemtas, neatkarīgi no tā, kādā veidā notiek preču atgriešana vai apmaiņa. Ja jūsu pasūtījums tiek piegādāts ar vairākiem sūtījumiem, 30 dienu perioda uzskaite sākas no pēdējā sūtījuma saņemšanas dienas.

1. variants: pa pastu

  1. Lai sāktu atgriešanas procesu, zemāk esošajā tabulā atlasiet valsti, kurā tika veikts pasūtījums
  2. Irzvēlieties preci(-es), ko vēlaties atgriezt.
  3. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai sagatavotu preces atgriešanai uz mūsu noliktavu.
  4. Nosūtiet atgriežamo sūtījumu, izmantojot jūsu piegādes valsts pasta pakalpojumus.
  5. Jūsu preču atgriešanas pieprasījums tiks apstrādāts ne ilgāk kā 14 darba dienu laikā. Atmaksa par precēm tiks veikta, izmantojot sākotnējo apmaksas metodi.

Saistībā ar atgriešanu Lietuvā, Norvēģijā vai Rumānijā, lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu, lai vienotos par atgriešanu.

Lūdzu, atlasiet savu atgriešanas centru šeit.

Austrija

Nīderlande

Beļģija

Polija

Čehijas Republika

Portugāle

Dānija

Īrijas Republika

Somija

Zviedrija

Ungārija

Rumānija*

Latvija

Lietuva*

Luksemburga

Norvēģija*

*Lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu, lai vienotos par atgriešanu

Jūs esat atbildīgs(-a) par jūsu iegādāto preču pareizu iesaiņošanu, marķēšanu un nosūtīšanu atpakaļ uz Michael Kors rēķina. Lūdzu, saglabājiet kvīti par preču nosūtīšanu atpakaļ kā jūsu sūtījuma apliecinājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja jūs izvēlēsieties citu kurjerpastu vai pārvadāšanas pakalpojumu sniedzēju, lai atgrieztu iegādātās preces, nevis priekšapmaksas uzlīmi (izņemot defektīvu vai neatbilstošu preču gadījumā), jums būs jāsedz atgriešanas sūtījuma izmaksas.

Ja preces mums tiek atgrieztas neatbilstošā stāvoklī, mums var nākties tās nosūtīt jums atpakaļ.

Ja esat pazaudējis(-usi) savu atgriešanas veidlapu vai priekšapmaksas atgriešanas uzlīmi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas daļu, kas tās nosūtīs pa e-pastu.

2. variants: veikalā

Lai sāktu atgriešanu, atlasiet valsti, kurā tika veikts pasūtījums, un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai sāktu preču atgriešanu veikalā

Lūdzu, atlasiet savu atgriešanas centru šeit.

Austrija

Nīderlande

Beļģija

Polija

Čehijas Republika

Portugāle

Dānija

Īrijas Republika

Somija

Zviedrija

Ungārija

Rumānija*

Latvija

Lietuva*

Luksemburga

Norvēģija*

*Lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu, lai vienotos par atgriešanu.

Jūs varat atgriezt vai apmainīt vietnē michaelkors.eu vai veikalā ar veikala palīdzības pārdošanas rīku iegādātās preces jebkurā Michael Kors veikalā (izņemot "outlet" veikalus, koncesijas vai ceļojošos mazumtirdzniecības veikalus), kas atrodas jūsu pasūtījuma piegādes valstī. Veicot preču atgriešanu vai apmaiņu, jums būs jāuzrāda atgriešanas veidlapa vai pasūtījuma nosūtīšanas apstiprinājuma e-pasta ziņojums. Ņemiet vērā, ka preču apmaiņas iespēja veikalos ir atkarīga no preču pieejamības konkrētajā veikalā. Izņemot tālāk norādītos gadījumus, nauda par atgriezto(-ajām) preci(-ēm) tiks atmaksāta jūsu kontā, izmantojot tādu pašu apmaksas veidu, ar kādu prece(s) tika sākotnēji apmaksāta(s). Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pasta ziņojumu par preču atgriešanas pieprasījuma izpildi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka nauda par pasūtījumiem, kas apmaksāti, izmantojot PayPal, un kas tiek atgriezti veikalā, var tikt atmaksāta tikai dāvanu kartes veidā. Ja vēlaties saņemt pirkuma summas atmaksu savā PayPal kontā, pasūtījums ir jāatgriež pa pastu.

Ar Klarna, atvērtā rēķina vai tiešā debeta palīdzību veiktos pirkumus nevar atgriezt veikalā. Tos var atgriezt tikai pa pastu.

Iepriekš redzamā preču atgriešanas politika attiecas arī uz pasūtījumiem, kas tika veikti tiešsaistē un saņemti veikalā.

DĀVANAS ATGRIEŠANA

Dāvanas var atgriezt pa pastu vai veikalā, kā norādīts iepriekš, pievienojot dāvanas čeku vai atgriešanas veidlapas oriģināleksemplāru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka attiecībā uz dāvanām, kas atgrieztas pa pastu, naudas atmaksu var veikt tikai uz sākotnējo kontu, no kura tika saņemts maksājums, kā arī izmantojot tikai tādu pašu apmaksas veidu. Tādēļ mēs iesakām atgriezt dāvanas Michael Kors Lifestyle veikalos, kur mūsu darbinieki varēs palīdzēt jums apmainīt preces vai arī veiks atmaksu, piedāvājot Michael Kors dāvanu karti.

Ja vēlaties veikt atgriešanu pa pastu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta šeit.

Pēdējo reizi atjaunināts: 15.11.2023