Platební Údaje

WEBOVÉ OBJEDNÁVKY — PLATEBNÍ ÚDAJE

michaelkors.eu přijímá při nákupech online následující způsoby plateb:

 • American Express,
 • Visa,
 • MasterCard,
 • Maestro,
 • PayPal,
 • Klarna,
 • dárková karta Michael Kors.

Pokud platíte kartou nebo prostřednictvím účtu PayPal, bude při odeslání objednávky na vámi zvoleném způsobu platby zablokována částka v celkové výši platby, částka ale nebude stržena, dokud vaši objednávku neodešleme. Pokud se tato předběžná autorizace platby nezdaří, zobrazí se na stránce s platbou objednávky žádost, abyste zkusili použít jiný způsob platby. U objednávek s vyzvednutím na prodejně, jsou-li k dispozici, bude platba autorizována při nákupu a pozdržena, dokud vám nebude objednávka při vyzvednutí zaúčtována.

Zákazníkům v Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Irsku Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku a Švédsku společnost Klarna nabízí jednu či více z následujících platebních možností:

 • Pozdější platba: Nabízené platební období je 14, 21 nebo 30 dní od odeslání zboží nebo od data dostupnosti služby.
 • Rozdělení platby: Se službou financování od společnosti Klarna můžete nákup zaplatit ve flexibilních nebo fixních měsíčních splátkách podle podmínek uvedených při placení.
 • Bezhotovostní platba: Z vašeho účtu bude stržena daná částka po odeslání zboží či vstupenek nebo k datu dostupnosti služby nebo v případě předplatného v souladu s oznámeným časovým harmonogramem.
 • Online bankovní převod (SOFORT): Částka bude na vaší kartě rezervována a bude stržena po odeslání zboží či vstupenek nebo k datu dostupnosti služby. V případě předplatného bude částka stržena v souladu s oznámeným časovým harmonogramem.
 • Platební metody Pozdější platba, Rozdělení platby a Bezhotovostní platba jsou k dispozici pouze v případě kladného vyhodnocení kreditního rizika. Obecné informace o společnosti Klarna a uživatelských podmínkách naleznete na stránkách klarna.com.

  Při placení ověřujeme vaši internetovou transakci pomocí systémů zabezpečení Verified by Visa, MasterCard SecureCode a American Express SafeKey v závislosti na zvoleném způsobu platby.

  Upozorňujeme, že ne všechny způsoby platby je možné použít u všech typů objednávek. Způsoby platby, které jsou u vaší objednávky k dispozici, se zobrazí během placení.

  Dále upozorňujeme, že pokud byste si přáli některou položku vrátit, pak u všech objednávek zaplacených prostřednictvím účtu PayPayl, které jsou vráceny v obchodě, je možné peníze vrátit pouze formou dárkové karty. Pokud si přejete peníze obdržet zpět na váš účet PayPal, musíte svou objednávku vrátit poštou.

  CENY A DANĚ

  Ceny uvedené na stránkách jsou včetně DPH (pokud se DPH na zboží vztahuje) ve výši podle země doručení ke dni, ke kterému jste objednávku na stránkách odeslali. Uvedené ceny nezahrnují poštovné, které je uvedeno zvlášť a které najdete na stránce s informacemi k dopravě a doručení. Konečnou cenu své objednávky včetně případného poštovného uvidíte ve shrnutí objednávky předtím, než ji odešlete.

  Na našich webových stránkách se snažíme co nejpřesněji zobrazovat barvy, prvky, cenu a dostupnost našich produktů a zrušení objednávky je pro nás pouze krajní možností. Nejčastějšími důvody zrušení bývá to, že vybrané zboží není na skladě, máme podezření na podvod nebo produkt či cena nejsou správně uvedeny. Pokud bude vaše objednávka zrušena, budeme vás co nejdříve informovat. Máte-li jakékoli dotazy týkající se zrušené objednávky, kontaktujte náš tým zákaznických služeb.

  Vaše objednávka není potvrzena a nebudeme vám ji zvoleným způsobem platby účtovat, dokud nebude odeslána. Pokud jste zadali objednávku, která byla podána, ale nebyla přijata, byla zrušena nebo se stále zpracovává, může se u vašeho způsobu platby stále zobrazovat částka k úhradě. Objednávku můžete kdykoli sledovat online prostřednictvím naší stránky Stav objednávky.

  DÁRKOVÉ KARTY A DÁRKOVÉ E-KARTY

  Upozorňujeme, že na stránkách michaelkors.eu aktuálně nenabízíme na prodej žádné klasické dárkové karty Michael Kors ani dárkové e-karty Michael Kors. Dárkové karty Michael Kors ale můžete na stránkách uplatnit.

  Zůstatek na své klasické dárkové kartě Michael Kors nebo elektronické dárkové kartě Michael Kors (obě se zde označují jako „dárková karta“) můžete kdykoli zkontrolovat při návštěvě zapojené maloobchodní prodejny Michael Kors nebo kliknutím sem.

  Seznam zapojených obchodů Michael Kors, které přijímají dárkové karty na našich webových stránkách, naleznete níže.

  PODMÍNKY PRO POUŽITÍ DÁRKOVÝCH KARET

  Vaše používání dárkových karet podléhá následujícím podmínkám:

  • Platnost dárkové karty vyprší po 36 měsících od jejího vydání.
  • Kartu lze uplatnit při nákupu zboží v kterémkoli samostatném obchodě Michael Kors v USA a Kanadě a v kterémkoli zapojeném samostatném obchodě Michael Kors mimo USA a také na kterékoli zapojené oficiální webové stránce Michael Kors (v souladu s dodacími a dalšími podmínkami dané stránky).
  • Kartu je třeba předložit při nákupu a není ji možné vyměnit za hotovost, pokud to nevyžaduje zákon.
  • Za ztracené nebo ukradené karty nemůžeme poskytovat náhradu, pokud to nevyžaduje zákon.
  • Zacházejte s kartou stejně, jako zacházíte s hotovostí.
  • Na nevyčerpaný zůstatek můžeme vydat náhradní kartu.
  • Seznam prodejen a webových stránek Michael Kors, které karty přijímají, najdete na adrese www.michaelkors.eu.
  • V případě dotazů ohledně zůstatku na kartě se obraťte na zapojenou prodejnu nebo klikněte sem.
  • Výše uvedená ustanovení neomezují vaše zákaznická práva.

  Zapojené obchody:

  Všechny samostatné obchody Michael Kors* v následujících zemích přijímají dárkové karty: Velká Británie, USA, Kanada, Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. Adresy a otevírací dobu jednotlivých obchodů najdete pomocí vyhledávače prodejen. Upozorňujeme, že virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.de lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors v Německu nebo na webu www.michaelkors.de. Virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.fr lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors ve Francii nebo na webu www.michaelkors.fr.

  *Dárkové karty Michael Kors (včetně fyzických dárkových karet a dárkových e-karet) nepřijímá žádná maloobchodní prodejna pro cestující, například na letištích a výletních lodích.

  NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY OHLEDNĚ DÁRKOVÝCH KARET

  Na všechny výrobky zakoupené prostřednictvím dárkové karty Michael Kors i na nákup samotných dárkových karet se vztahují standardní zásady společnosti Michael Kors pro vrácení a výměnu (s výjimkou situace, kdy byla karta otevřena, aktivována, použita nebo jinak započala její funkčnost). V případě požadavku na vrácení peněz u nákupů provedených prostřednictvím dárkové karty bude částka připsána zpět na dárkovou e-kartu.

  Další informace najdete v našich informacích k dopravě a doručení a našich zásadách pro vrácení a výměnu.

  Jak můžu použít klasickou dárkovou kartu k nákupu na stránkách michaelkors.eu?

  Pokud chcete uplatnit zůstatek na dárkové kartě u nákupu v internetovém obchodě michaelkors.eu, jednoduše zadejte při platbě do příslušných polí číslo dárkové karty a kód PIN. Na klasické dárkové kartě Michael Kors se číslo a kód PIN dárkové karty nachází na zadní straně fyzické karty. U dárkových e-karet Michael Kors se číslo a kód PIN dárkové karty nachází na kopii dárkové e-karty zaslané příjemci e-mailem.michaelkors.eu.

  Jak mám svou dárkovou e-kartu použít v obchodě Michael Kors?

  Pokud chcete dárkovou e-kartu Michael Kors uplatnit v maloobchodní prodejně, vytiskněte e-mail s dárkovou e-kartou Michael Kors a předložte ho při nákupu. Zkontrolujte, že vaše vytištěná kopie při nákupu obsahuje čárový kód, číslo dárkové karty a kód PIN (případně že znáte kód PIN).

  Mohu u jedné objednávky použít jak dárkovou kartu, tak jiný způsob platby?

  Pokud k zaplacení objednávky použijete jak dárkovou kartu, tak jiný způsob platby, bude nejprve stržena plná hodnota dárkové karty a zbylá částka bude poté zaplacena pomocí jiného způsobu platby. Pouze v případě nákupů na internetu platí, že pokud vracíte jakoukoli položku, která byla zcela nebo částečně zaplacena pomocí dárkové karty, bude vám částka, která byla zaplacena z dárkové karty, připsána na novou dárkovou e-kartu.

  Zapojené obchody:

  Všechny samostatné obchody Michael Kors* v následujících zemích přijímají dárkové karty: Velká Británie, USA, Kanada, Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. Adresy a otevírací dobu jednotlivých obchodů najdete pomocí vyhledávače prodejen. Upozorňujeme, že virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.de lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors v Německu nebo na webu www.michaelkors.de. Virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.fr lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors ve Francii nebo na webu www.michaelkors.fr.

  *Dárkové karty Michael Kors nepřijímá žádná maloobchodní prodejna pro cestující, například na letištích a výletních lodích.

  OBJEDNÁVKY ZADANÉ PROSTŘEDNICTVÍM NÁKUPNÍHO POMOCNÍKA NA PRODEJNĚ — PLATEBNÍ ÚDAJE

  Při nákupu prostřednictvím nákupního pomocníka na prodejně přijímá společnost Michael Kors následující způsoby platby:

  • American Express,
  • Visa,
  • MasterCard,
  • dárková karta Michael Kors.

  Pokud platíte kartou, bude při odeslání objednávky vámi zvoleným způsobem platby stržena celková částka. Pokud se tato předběžná autorizace platby nezdaří, zobrazí se na stránce s platbou objednávky žádost, abyste zkusili použít jiný způsob platby.

  CENY A DANĚ

  Ceny uvedené na stránkách jsou včetně DPH (pokud se DPH na zboží vztahuje) ve výši podle země doručení ke dni, ke kterému jste objednávku na stránkách odeslali. Uvedené ceny nezahrnují poštovné, které je uvedeno zvlášť a které najdete na stránce s informacemi k dopravě a doručení. Konečnou cenu své objednávky včetně případného poštovného uvidíte ve shrnutí objednávky předtím, než ji odešlete.

  Na našich webových stránkách se snažíme co nejpřesněji zobrazovat barvy, prvky, cenu a dostupnost našich produktů a zrušení objednávky je pro nás pouze krajní možností. Nejčastějšími důvody zrušení bývá to, že vybrané zboží není na skladě, máme podezření na podvod nebo produkt či cena nejsou správně uvedeny. Pokud bude vaše objednávka zrušena, budeme vás co nejdříve informovat. Máte-li jakékoli dotazy týkající se zrušené objednávky, kontaktujte náš tým zákaznických služeb.

  Vaše objednávka není potvrzena a nebudeme vám ji zvoleným způsobem platby účtovat, dokud nebude odeslána. Pokud jste zadali objednávku, která byla podána, ale nebyla přijata, byla zrušena nebo se stále zpracovává, může se u vašeho způsobu platby stále zobrazovat částka k úhradě. Objednávku můžete kdykoli sledovat online prostřednictvím naší stránky Stav objednávky.

  DÁRKOVÉ KARTY A DÁRKOVÉ E-KARTY

  Upozorňujeme, že prostřednictvím nákupního pomocníka na prodejnách aktuálně nenabízíme na prodej žádné klasické dárkové karty Michael Kors ani dárkové e-karty Michael Kors. Dárkové karty Michael Kors ale můžete využít k placení.

  Zůstatek na své klasické dárkové kartě Michael Kors nebo elektronické dárkové kartě Michael Kors (obě se zde označují jako „dárková karta“) můžete kdykoli zkontrolovat při návštěvě zapojené maloobchodní prodejny Michael Kors nebo kliknutím sem.

  Seznam zapojených obchodů Michael Kors, které přijímají dárkové karty na našich webových stránkách, naleznete níže.

  PODMÍNKY PRO POUŽITÍ DÁRKOVÝCH KARET

  Nákup dárkových karet podléhá následujícím podmínkám:

  • Platnost dárkové karty vyprší po 36 měsících od jejího vydání.
  • Kartu lze uplatnit při nákupu zboží v kterémkoli samostatném obchodě Michael Kors v USA a Kanadě a v kterémkoli zapojeném samostatném obchodě Michael Kors mimo USA a také na kterékoli zapojené oficiální webové stránce Michael Kors (v souladu s dodacími a dalšími podmínkami dané stránky).
  • Kartu je třeba předložit při nákupu a není ji možné vyměnit za hotovost, pokud to nevyžaduje zákon.
  • Za ztracené nebo ukradené karty nemůžeme poskytovat náhradu, pokud to nevyžaduje zákon.
  • Zacházejte s kartou stejně, jako zacházíte s hotovostí.
  • Na nevyčerpaný zůstatek můžeme vydat náhradní kartu.
  • Seznam prodejen a webových stránek Michael Kors, které karty přijímají, najdete na adrese www.michaelkors.eu.
  • V případě dotazů ohledně zůstatku na kartě se obraťte na zapojenou prodejnu nebo klikněte sem.
  • Výše uvedená ustanovení neomezují vaše zákaznická práva.

  ZAPOJENÉ OBCHODY:

  Všechny samostatné obchody Michael Kors* v následujících zemích přijímají dárkové karty: Velká Británie, USA, Kanada, Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. Adresy a otevírací dobu jednotlivých obchodů najdete pomocí vyhledávače prodejen. Upozorňujeme, že virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.de lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors v Německu nebo na webu www.michaelkors.de. Virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.fr lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors ve Francii nebo na webu www.michaelkors.fr.

  *Dárkové karty Michael Kors nepřijímá žádná maloobchodní prodejna pro cestující, například na letištích a výletních lodích.

  NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY OHLEDNĚ DÁRKOVÝCH KARET

  Jak mohu použít klasickou dárkovou kartu k nákupu prostřednictvím nákupního pomocníka na prodejně?

  Pokud chcete při nákupu uplatnit zůstatek na dárkové kartě, jednoduše uveďte při platbě číslo dárkové karty a kód PIN. Na klasické dárkové kartě Michael Kors se číslo a kód PIN dárkové karty nachází na zadní straně fyzické karty. U dárkových e-karet Michael Kors se číslo a kód PIN dárkové karty nachází na kopii dárkové e-karty zaslané příjemci e-mailem.

  Jak mám svou dárkovou e-kartu použít v obchodě Michael Kors?

  Pokud chcete dárkovou e-kartu Michael Kors uplatnit v maloobchodní prodejně, vytiskněte e-mail s dárkovou e-kartou Michael Kors a předložte ho při nákupu. Zkontrolujte, že vaše vytištěná kopie při nákupu obsahuje čárový kód, číslo dárkové karty a kód PIN (případně že znáte kód PIN).

  Mohu u jedné objednávky použít jak dárkovou kartu, tak jiný způsob platby?

  Pokud k zaplacení objednávky použijete jak dárkovou kartu, tak jiný způsob platby, bude nejprve stržena plná hodnota dárkové karty a zbylá částka bude poté zaplacena pomocí jiného způsobu platby. Pouze v případě vrácení zboží platí, že pokud vracíte jakoukoli položku, která byla zcela nebo částečně zaplacena pomocí dárkové karty, bude vám částka, která byla zaplacena z dárkové karty, připsána na novou dárkovou e-kartu.

  Zapojené obchody:

  Všechny samostatné obchody Michael Kors* v následujících zemích přijímají dárkové karty: Velká Británie, USA, Kanada, Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. Adresy a otevírací dobu jednotlivých obchodů najdete pomocí vyhledávače prodejen. Upozorňujeme, že virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.de lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors v Německu nebo na webu www.michaelkors.de. Virtuální dárkové karty zakoupené na webu michaelkors.fr lze uplatnit pouze v samostatných obchodech Michael Kors ve Francii nebo na webu www.michaelkors.fr.

  *Dárkové karty Michael Kors nepřijímá žádná maloobchodní prodejna pro cestující, například na letištích a výletních lodích.

  Naposledy aktualizováno: 14. 10. 2021