Mokėjimo informacija

UŽSAKYMAI PER SVETAINĘ - Mokėjimo informacija

Perkant svetainėje michaelkors.eu, galimi tokie mokėjimo būdai:

 • American Express
 • Visa
 • MasterCard
 • Maestro
 • PayPal
 • „Klarna“
 • „Michael Kors“ dovanų kortelė

Mokant kortele arba per „PayPal“, užsakymo pateikimo metu visa užsakymo suma yra rezervuojama, tačiau nėra nurašoma tol, kol jūsų užsakymas nebus išsiųstas. Jei jūsų mokėjimas nebus patvirtintas, pirkimo užbaigimo puslapyje gausite pranešimą, kad pabandytumėte naudotis kitu mokėjimo būdu.

Mokėjimai už parduotuvėje atsiimamus užsakymus, kai yra tokia galimybė, bus patvirtinami įsigyjant prekę ir sulaikomi, kol būsite apmokestinti už užsakymą jį atsiimant.

Klientams Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Airijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir Švedijoje „Klarna“ siūlo vieną arba kelis mokėjimo būdus:

 • Mokėti vėliau: siūlomas mokėjimo laikotarpis yra 14, 21 arba 30 dienų nuo prekių pristatymo arba paslaugos suteikimo dienos.
 • mokėjimas dalimis – naudodamiesi „Klarna“ teikiamomis finansavimo paslaugomis galite apmokėti pirkinį fiksuotomis arba nefiksuotomis mėnesinėmis įmokomis atsiskaitymo metu nurodytomis sąlygomis;
 • tiesioginis debetas – mokėtina suma iš jūsų sąskaitos bus nurašyta po to, kai bus išsiųstos prekės ar bilietai / paslauga bus prieinama, arba, jei esate prenumeratorius, per nurodytą terminą;
 • internetinis banko pavedimas (SOFORT) – mokėtina suma bus rezervuota jūsų kortelėje ir bus nurašyta po to, kai bus išsiųstos prekės ar bilietai / paslauga bus prieinama. Jei esate prenumeratorius, suma bus nurašyta per nurodytą terminą.
 • Vėlesnis atsiskaitymas, mokėjimas dalimis ir tiesioginis debetas galimas tik esant teigiamam kredito įvertinimui. Bendroji informacija apie „Klarna“ ir paslaugų naudojimo sąlygos pateikiamos svetainėje adresu klarna.com

  Jūsų internetinei mokėjimo operacijai patvirtinti pirkimo užbaigimo procesu metu atitinkamais atvejais mes naudojame „Verified by Visa“, „MasterCard SecureCode“ ir „American Express SafeKey“.

  Atkreipkite dėmesį, kad skirtingų tipų užsakymams tinka ne visi mokėjimo būdai – jūsų užsakymui tinkami mokėjimo būdai bus parodyti užbaigiant pirkimą.

  Be to, atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju, jei norite grąžinti prekę, suma už užsakymą, kuris buvo apmokėtas per „PayPal“ ir yra grąžinamas parduotuvėje, gali būti pervesta jums atgal tik į dovanų kortelę. Jei norite, kad kompensuojama suma būtų pervesta į jūsų „PayPal“ sąskaitą, savo užsakymą turite grąžinti paštu.

  Jei už prekes atsiskaitote per „Klarna“, tokių prekių negalėsite grąžinti parduotuvėje. Jas galite grąžinti paštu.

  KAINODARA IR TAIKOMI MOKESČIAI

  Kainos svetainėje yra nurodomos su PVM (jei taikytina), koks yra taikomas šalyje, į kurią siunčiamas užsakymas, tą dieną, kurią pateikiate užsakymą mūsų svetainėje. Į kainą nėra įtrauktos siuntimo išlaidos, kurios yra nurodomos atskirai, puslapyje Siuntimas ir pristatymas. Galutinė užsakymo kaina, įskaitant siuntimo išlaidas, nurodoma užsakymo suvestinėje prieš pateikiant užsakymą.

  Imamės visų priemonių, kad visos spalvos, ypatybės, kainos ir produktų prieinamumas mūsų svetainėse būtų kuo tikslesnis, kad netektų nusivilti ir atšaukti užsakymo. Dažniausios atšaukimo priežastys yra tai, kad produkto sandėlyje nėra, jei įtariame klastotę arba jei produkto kaina yra nurodyta neteisingai. Kuo greičiau informuosime jus, jeigu užsakymas būtų atšauktas. Jei turite klausimų apie atšauktą užsakymą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą.

  Jūsų užsakymas nėra patvirtintas ir mes neapmokestiname jūsų per pasirinktą mokėjimo būdą tol, kol jūsų užsakymas nebus pristatytas. Jeigu užsakymas buvo pateiktas, tačiau nepriimtas, atšauktas ar vis dar apdorojamas, mokėtina suma pagal jūsų pasirinktą mokėjimo būdą gali būti rezervuota. Bet kuriuo metu galite stebėti savo užsakymą internete, naudodamiesi mūsų Užsakymo būsenos puslapiu.

  DOVANŲ KORTELĖS IR EL. DOVANŲ KORTELĖS

  Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu svetainėje michaelkors.eu „Michael Kors“ įprastos dovanų kortelės ir „Michael Kors“ el. dovanų kortelės nėra siūlomos įsigyti.  Tačiau jūs galite svetainėje naudotis savo „Michael Kors“ dovanų kortele.

  „Michael Kors“ įprastos dovanų kortelės ar „Michael Kors“ el. dovanų kortelės (toliau – „dovanų kortelė“) likutį galite sužinoti bet kuriuo metu apsilankę „Michael Kors“ mažmeninės prekybos parduotuvėje arba spustelėję čia.

  Programoje dalyvaujančių „Michael Kors“ parduotuvių, priimančių dovanų korteles mūsų svetainėje, sąrašas pateikiamas toliau.

  BENDROSIOS DOVANŲ KORTELĖS NAUDOJIMO SĄLYGOS

  Naudojant dovanų kortelę taikytinos toliau nurodytos sąlygos:

  • Dovanų kortelė galioja 36 mėnesius nuo išdavimo.
  • Kortelė naudojama prekėms įsigyti visose nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse, esančiose Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje, bet kurioje programoje dalyvaujančioje nepriklausomoje už JAV ribų esančioje „Michael Kors“ parduotuvėje ir bet kurioje programoje dalyvaujančioje oficialioje „Michael Kors“ svetainėje (atsižvelgiant į svetainės pristatymo ir kitas politikos nuostatas).
  • Ją reikia parodyti perkant; jos negalima iškeisti į grynuosius pinigus, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.
  • Negalime pakeisti pamestų ar pavogtų kortelių, nebent tai numato įstatymai.
  • Elkitės su kortele kaip su grynaisiais pinigais.
  • Galime išduoti pakaitinę kortelę su likusiomis lėšomis.
  • Norėdami rasti programoje dalyvaujančių „Michael Kors“ parduotuvių ir svetainių sąrašą, apsilankykite adresu michaelkors.eu.
  • Norėdami sužinoti kortelės lėšų likutį, patikrinkite jį programoje dalyvaujančioje parduotuvėje arba spustelėkite čia
  • Pirmiau nurodytomis aplinkybėmis jūsų vartotojų teisės nėra pažeidžiamos.

  Dalyvaujančios parduotuvės:

  Dovanų kortelės priimamos visose nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse*, esančiose toliau nurodytose šalyse: Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Austrijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje. Parduotuvių adresą ir darbo laiką sužinosite pasinaudoję mūsų parduotuvių lokatoriumi. Atkreipkite dėmesį, kad virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.de, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Vokietijoje arba svetainėje www.michaelkors.de. Virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.fr, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Prancūzijoje arba svetainėje www.michaelkors.fr.

  * „Michael Kors“ dovanų kortelės (įskaitant fizines dovanų korteles ir el. dovanų korteles) nepriimamos jokiose „Michael Kors“ keleiviams skirtose mažmeninės prekybos parduotuvėse, pvz., oro uostuose ar kruiziniuose laivuose.

  DUK APIE DOVANŲ KORTELES

  Standartinės „Michael Kors“ Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos yra taikytinos visoms prekėms, kurias įsigyjant naudojama „Michael Kors“ dovanų kortelė, taip pat įsigytoms dovanų kortelėms (išskyrus korteles, kurios jau yra atidarytos, aktyvintos, naudojamos arba yra prasidėjęs naudojimasis kortele bet kokiu būdu). Pateikus prašymą kompensuoti pirkinius, už kuriuos buvo atsiskaityta naudojant dovanų kortelę, sumokėta suma bus grąžinta į el. dovanų kortelę.

  Norėdami sužinoti daugiau, žr. Siuntimo ir pristatymo informaciją, taip pat mūsų Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas.

  Kaip pasinaudoti įprasta dovanų kortele apsiperkant svetainėje michaelkors.eu?

  Jei apsipirkdami el. parduotuvėje michaelkors.eu norite panaudoti dovanų kortelėje esantį likutį, pirkimo užbaigimo proceso mokėjimo etape atitinkamuose laukuose įveskite dovanų kortelės numerį ir PIN kodą. „Michael Kors“ įprastos kortelės numeris ir PIN kodas yra nurodyti galinėje fizinės kortelės pusėje. „Michael Kors“ el. kortelės numeris ir PIN kodas nurodyti el. dovanų kortelės kopijoje, kuri yra siunčiama gavėjui el. paštu.

  Kaip pasinaudoti el. dovanų kortele „Michael Kors“ parduotuvėje?

  Norėdami pasinaudoti „Michael Kors“ el. dovanų kortele „Michael Kors“ mažmeninės prekybos parduotuvėje, išspausdinkite el. laišką su „Michael Kors“ el. dovanų kortele ir pateikite jį pirkimo metu. Įsitikinkite, kad pirkimo metu išspausdintame lape yra brūkšninis kodas, dovanų kortelės numeris ir PIN kodas (PIN kodą galite žinoti patys).

  Ar mokėdamas už užsakymą galiu naudoti ir dovanų kortelę, ir kitokį mokėjimo būdą?

  Jei atsiskaitydami už užsakymą naudojate ir dovanų kortelę, ir kitą mokėjimo būdą, pirmiausia nurašomas visas dovanų kortelės likutis, tuomet likusi dalis padengiama pasirinktu kitu mokėjimo būdu. Jei norite grąžinti internetu įsigytą prekę, kurios visa kaina arba jos dalis buvo sumokėta naudojant dovanų kortelę, iš dovanų kortelės nurašyta suma bus grąžinta į naują el. dovanų kortelę.

  Dalyvaujančios parduotuvės:

  Dovanų kortelės priimamos visose nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse*, esančiose toliau nurodytose šalyse: Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Austrijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje. Parduotuvių adresą ir darbo laiką sužinosite pasinaudoję mūsų parduotuvių lokatoriumi. Atkreipkite dėmesį, kad virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.de, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Vokietijoje arba svetainėje www.michaelkors.de. Virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.fr, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Prancūzijoje arba svetainėje www.michaelkors.fr.

  * „Michael Kors“ dovanų kortelės nepriimamos jokiose „Michael Kors“ keleiviams skirtose mažmeninės prekybos parduotuvėse, pvz., oro uostuose ar kruiziniuose laivuose.

  UŽSAKYMAI, PATEIKTI PER PARDAVIMO ĮRANKĮ PARDUOTUVĖJE - Mokėjimo informacija

  Michael Kors užsakymus, pateiktus per pardavimo įrankį parduotuvėje, galima apmokėti šiais būdais:

  • American Express
  • Visa
  • MasterCard
  • „Michael Kors“ dovanų kortelė

  Mokant kortele, užsakymo pateikimo metu visa užsakymo suma yra nurašoma nuo kortelės tada, kai pateikiate užsakymą. Jei jūsų mokėjimas nebus patvirtintas, pirkimo užbaigimo puslapyje gausite pranešimą, kad pabandytumėte naudotis kitu mokėjimo būdu.

  KAINODARA IR TAIKOMI MOKESČIAI

  Kainos svetainėje yra nurodomos su PVM (jei taikytina), koks yra taikomas šalyje, į kurią siunčiamas užsakymas, tą dieną, kurią pateikiate užsakymą mūsų svetainėje. Į kainą nėra įtrauktos siuntimo išlaidos, kurios yra nurodomos atskirai, puslapyje Siuntimas ir pristatymas. Galutinė užsakymo kaina, įskaitant siuntimo išlaidas, nurodoma užsakymo suvestinėje prieš pateikiant užsakymą.

  Imamės visų priemonių, kad visos spalvos, ypatybės, kainos ir produktų prieinamumas mūsų svetainėse būtų kuo tikslesnis, kad netektų nusivilti ir atšaukti užsakymo. Dažniausios atšaukimo priežastys yra tai, kad produkto sandėlyje nėra, jei įtariame klastotę arba jei produkto kaina yra nurodyta neteisingai. Kuo greičiau informuosime jus, jeigu užsakymas būtų atšauktas. Jei turite klausimų apie atšauktą užsakymą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą.

  Jūsų užsakymas nėra patvirtintas ir mes neapmokestiname jūsų per pasirinktą mokėjimo būdą tol, kol jūsų užsakymas nebus pristatytas. Jeigu užsakymas buvo pateiktas, tačiau nepriimtas, atšauktas ar vis dar apdorojamas, mokėtina suma pagal jūsų pasirinktą mokėjimo būdą gali būti rezervuota. Bet kuriuo metu galite stebėti savo užsakymą internete, naudodamiesi mūsų Užsakymo būsenos puslapiu.

  DOVANŲ KORTELĖS IR EL. DOVANŲ KORTELĖS

  Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu per mūsų pardavimų įrankį parduotuvėje „Michael Kors“ įprastos dovanų kortelės ir „Michael Kors“ el. dovanų kortelės nėra siūlomos įsigyti. Tačiau jūs galite svetainėje naudotis savo „Michael Kors“ dovanų kortele.

  Programoje dalyvaujančių „Michael Kors“ parduotuvių, priimančių dovanų korteles mūsų svetainėje, sąrašas pateikiamas toliau.

  BENDROSIOS DOVANŲ KORTELĖS NAUDOJIMO SĄLYGOS

  Perkant ar naudojant dovanų kortelę taikytinos toliau nurodytos sąlygos:

  • Dovanų kortelė galioja 36 mėnesius nuo išdavimo.
  • Kortelė naudojama prekėms įsigyti visose nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse, esančiose Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje, bet kurioje programoje dalyvaujančioje nepriklausomoje už JAV ribų esančioje „Michael Kors“ parduotuvėje ir bet kurioje programoje dalyvaujančioje oficialioje „Michael Kors“ svetainėje (atsižvelgiant į svetainės pristatymo ir kitas politikos nuostatas).
  • Ją reikia parodyti perkant; jos negalima iškeisti į grynuosius pinigus, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.
  • Negalime pakeisti pamestų ar pavogtų kortelių, nebent tai numato įstatymai.
  • Elkitės su kortele kaip su grynaisiais pinigais.
  • Galime išduoti pakaitinę kortelę su likusiomis lėšomis.
  • Norėdami rasti programoje dalyvaujančių „Michael Kors“ parduotuvių ir svetainių sąrašą, apsilankykite adresu michaelkors.eu.
  • Norėdami sužinoti kortelės likutį, patikrinkite jį programoje dalyvaujančioje parduotuvėje arba skambinkite arba spustelėję čia
  • Pirmiau nurodytomis aplinkybėmis jūsų vartotojų teisės nėra pažeidžiamos.

  Dalyvaujančios parduotuvės:

  Dovanų kortelės priimamos visose nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse*, esančiose toliau nurodytose šalyse: Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Austrijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje. Parduotuvių adresą ir darbo laiką sužinosite pasinaudoję mūsų parduotuvių lokatoriumi. Atkreipkite dėmesį, kad virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.de, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Vokietijoje arba svetainėje www.michaelkors.de. Virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.fr, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Prancūzijoje arba svetainėje www.michaelkors.fr.

  * „Michael Kors“ dovanų kortelės nepriimamos jokiose „Michael Kors“ keleiviams skirtose mažmeninės prekybos parduotuvėse, pvz., oro uostuose ar kruiziniuose laivuose.

  DUK APIE DOVANŲ KORTELES

  Kaip pasinaudoti įprasta dovanų kortele apsiperkant svetainėje michaelkors.eu?

  Jei apsipirkdami norite panaudoti dovanų kortelėje esantį likutį, pirkimo užbaigimo proceso mokėjimo etape tiesiog įveskite dovanų kortelės numerį ir PIN kodą. „Michael Kors“ įprastos kortelės numeris ir PIN kodas yra nurodyti galinėje fizinės kortelės pusėje. „Michael Kors“ el. kortelės numeris ir PIN kodas nurodyti el. dovanų kortelės kopijoje, kuri yra siunčiama gavėjui el. paštu.

  Kaip pasinaudoti el. dovanų kortele „Michael Kors“ parduotuvėje?

  Norėdami pasinaudoti „Michael Kors“ el. dovanų kortele „Michael Kors“ mažmeninės prekybos parduotuvėje, išspausdinkite el. laišką su „Michael Kors“ el. dovanų kortele ir pateikite jį pirkimo metu. Įsitikinkite, kad pirkimo metu išspausdintame lape yra brūkšninis kodas, dovanų kortelės numeris ir PIN kodas (PIN kodą galite žinoti patys).

  Ar mokėdamas už užsakymą galiu naudoti ir dovanų kortelę, ir kitokį mokėjimo būdą?

  Jei atsiskaitydami už užsakymą naudojate ir dovanų kortelę, ir kitą mokėjimo būdą, pirmiausia nurašomas visas dovanų kortelės likutis, tuomet likusi dalis padengiama pasirinktu kitu mokėjimo būdu. Jei norite grąžinti įsigytą prekę, kurios visa kaina arba jos dalis buvo sumokėta naudojant dovanų kortelę, iš dovanų kortelės nurašyta suma bus grąžinta į naują el. dovanų kortelę.

  Dalyvaujančios parduotuvės:

  Dovanų kortelės priimamos visose nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse*, esančiose toliau nurodytose šalyse: Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje, Austrijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Rumunijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje. Parduotuvių adresą ir darbo laiką sužinosite pasinaudoję mūsų parduotuvių lokatoriumi. Atkreipkite dėmesį, kad virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.de, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Vokietijoje arba svetainėje www.michaelkors.de. Virtualiosiomis dovanų kortelėmis, įsigytomis svetainėje michaelkors.fr, galima pasinaudoti tik nepriklausomose „Michael Kors“ parduotuvėse Prancūzijoje arba svetainėje www.michaelkors.fr.

  * „Michael Kors“ dovanų kortelės nepriimamos jokiose „Michael Kors“ keleiviams skirtose mažmeninės prekybos parduotuvėse, pvz., oro uostuose ar kruiziniuose laivuose.

  Paskutinį kartą atnaujinta 2021 10 14