Maksājuma informācija

TĪMEKĻA VIETNES PASŪTĪJUMI — maksājuma informācija

michaelkors.eu ļauj izmantot šādas tiešsaistē veiktu pirkumu apmaksas metodes:

 • American Express
 • Visa
 • MasterCard
 • Maestro
 • PayPal
 • Klarna
 • Michael Kors dāvanu karte

Ja norēķināties ar karti vai PayPal, veicot pasūtījumu, jūsu pasūtījuma kopējai summai tiek piemērota autorizācija, bet samaksa tiks veikta tikai tad, kad jūsu pirkums tiks izsūtīts. Ja jūsu maksājums nav autorizēts, norēķināšanās lapā saņemsiet ziņojumu ar aicinājumu izmanot citu norēķinu veidu.

Pasūtījumiem, kurus vēlaties saņemt veikalā, maksājuma pilnvarojums, ja tas ir pieejams, tiks noformēts pirkuma brīdī un tiks saglabāts līdz brīdim, kad saņemšanas brīdī maksāsit par pasūtījumu.

Klientiem Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Somijā, Īrijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē un Zviedrijā Klarna piedāvā vienu vai vairākas no tālāk norādītajām maksājumu iespējām.

 • Maksājiet vēlāk: piedāvātais maksājuma termiņš ir 14, 21 vai 30 dienas no preču nosūtīšanas vai pakalpojuma pieejamības datuma.
 • Sadaliet: ar Klarna finansēšanas pakalpojuma palīdzību Jūs varat maksāt par pirkumu ar mainīgiem vai fiksētiem ikmēneša maksājumiem saskaņā ar nosacījumiem, kādi norādīti pirkuma brīdī.
 • Tiešais debets: līdzekļi no Jūsu konta tiks atvilkti pēc preču vai biļešu nosūtīšanas/pakalpojuma pieejamības datuma vai abonēšanas gadījumā – saskaņā ar noteikto grafiku.
 • Tiešsaistes bankas pārskaitījums (SOFORT): summa tiks rezervēta Jūsu kartes kontā un ieturēta pēc preču vai biļešu nosūtīšanas/pakalpojuma pieejamības datuma. Abonēšanas gadījumā summa tiks atvilkta saskaņā ar noteikto grafiku.
 • Maksājuma metodes "Maksājiet vēlāk", "Sadaliet" un "Tiešais debets" ir pieejamas tikai pozitīva kredītreitinga gadījumā. Vispārīga informācija par Klarna un lietotošanas noteikumiem atrodama vietnē klarna.com.

  Lai verificētu jūsu tiešsaistes darījumu, norēķinu procesā attiecīgi izmantojam Verified by Visa, MasterCard SecureCode un American Express SafeKey.

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visu pasūtījumu veidu gadījumā ir pieejamas visas apmaksas metodes. Jūsu pasūtījumam atbilstošās apmaksas metodes būs parādītas norēķināšanās lapā.

  Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka, atgriežot veikalā preci, par ko esat norēķinājusies/-ies, izmantojot PayPal, atmaksu iespējams saņemt tikai dāvanu kartes veidā. Ja vēlaties saņemt atmaksu savā PayPal kontā, jums ir jāatgriež pasūtījums, nosūtot to pa pastu.

  Ar Klarna veiktos pirkumus nevar atgriezt veikalā. Tos var atgriezt tikai pa pastu.

  CENAS UN NODOKĻI

  Vietnē norādītās cenas ietver PVN (attiecīgos gadījumos) atbilstīgi piegādes valsts likmei dienā, kurā veicat pasūtījumu vietnē. Redzamās cenas neietver piegādes maksu, kas ir norādīta atsevišķi un ir skatāma Nosūtīšanas un piegādes lapā. Jūsu pasūtījuma galīgā cena, ieskaitot piegādes maksu, jums tiks parādīta pasūtījuma kopsavilkumā pirms pasūtījuma veikšanas.

  Mēs cenšamies pēc iespējas precīzāk atainot mūsu izstrādājumu krāsas, īpašības, cenu un pieejamību vietnēs, un nevēlamies, ka pasūtījums tiktu atcelts. Visbiežākie atcelšanas iemesli ir preču nepieejamība, aizdomas par krāpšanu vai nepareizi norādīta preces cena. Cik drīz vien iespējams, mēs jūs informēsim par to, ka jūsu pasūtījums tiek atcelts. Ja jums ir jautājumi par atceltu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas dienesta komandu.

  Jūsu pasūtījums netiek apstiprināts, un mēs neieturam maksu, izmantojot jūsu norādīto maksājuma veidu, līdz brīdim, kad pasūtījums tiek nosūtīts. Ja esat veicis(-kusi) pasūtījumu, kas ir iesniegts, bet nav apstiprināts, nav atcelts vai joprojām tiek apstrādāts, iespējams, jūsu maksājuma metodes pārskatā būs redzams rezervēts maksājums. Jūs jebkurā laikā tiešsaistē varat izsekot pasūtījumam, izmantojot mūsu lapu Pasūtījuma statuss.

  DĀVANU KARTES UN E-DĀVANU KARTES

  Lūdzu, ņemiet vērā: pašlaik vietnē michaelkors.eu mēs nepiedāvājam iegādāties Michael Kors klasiskās dāvanu kartes vai Michael Kors e-dāvanu kartes.  Tomēr vietnē varat izpirkt savu Michael Kors dāvanu karti.

  Varat pārbaudīt savas Michael Kors Classic dāvanu kartes vai Michael Kors e-dāvanu kartes (turpmāk tekstā atsevišķi sauktas par "Dāvanu karti") atlikumu jebkurā laikā, apmeklējot šajā programmā iesaistītu Michael Kors mazumtirdzniecības veikalu vai klikšķinot šeit.

  Sarakstu ar Michael Kors veikaliem, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes, skatiet zemāk.

  NOTEIKUMI PAR DĀVANU KARTĒM UN E-DĀVANU KARTĒM

  Uz dāvanu karšu izmantošanu attiecas turpmāk izklāstītie noteikumi un nosacījumi.

  • Šīs dāvanu kartes derīguma termiņš ir 36 mēneši pēc tās izsniegšanas dienas.
  • Šo karti iespējams apmainīt pret precēm jebkurā Michael Kors veikalā Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā, kā arī jebkurā atsevišķā Michael Kors veikalā ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm un jebkurā oficiālajā Michael Kors tīmekļa vietnē, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes (saskaņā ar tīmekļa vietnes piegādes politiku un pārējiem noteikumiem).
  • Tā ir jāuzrāda, veicot pirkumu, un to nedrīkst apmainīt pret naudu, izņemot tiesību aktos paredzētajos gadījumos.
  • Mēs nevaram aizstāt nozaudētas vai nozagtas kartes, izņemot gadījumus, kad tas ir noteikts tiesību aktos.
  • Izturieties pret šo karti kā pret skaidru naudu.
  • Mēs varam izsniegt aizstājējkarti par vēl neiztērēto summu.
  • Michael Kors veikalu un tīmekļa vietņu, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes, sarakstu varat skatīt www.michaelkors.eu.
  • Uzziņām par kartes atlikumu apmeklējiet šajā programmā iesaistītu veikalu vai klikšķiniet šeit.
  • Iepriekš minētais neierobežo Jūsu patērētāja tiesības.

  Veikali, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes:

  Visi neatkarīgie Michael Kors veikali* tālāk norādītajās valstīs pieņem dāvanu kartes: Apvienotā Karaliste, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Austrija, Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Portugāle, Rumānija, Spānija, Zviedrija un Šveice. Lai iepazītos ar veikalu adresēm un darba laikiem, lūdzu, skatiet mūsu Veikalu lokalizācijas rīku. Lūdzu, ņemiet vērā: virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.de, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Vācijā vai vietnē www.michaelkors.de. Virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.fr, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Francijā vai vietnē www.michaelkors.fr.

  * Michael Kors dāvanu kartes (gan fiziskas dāvanu kartes, gan e-dāvanu kartes) netiek pieņemtas Michael Kors beznodokļu mazumtirdzniecības veikalos, piemēram, lidostās un uz kruīza kuģiem.

  DĀVANU KARTES: BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Michael Kors standarta Preču atgriešanas un apmaiņas politika attiecas uz visiem produktiem, kas ir iegādāti, izmantojot Michael Kors dāvanu karti, kā arī uz pašu dāvanu karšu iegādi (izņemot gadījumus, kad dāvanu karte ir atvērta, aktivizēta, izmantota, vai kad kā citādi ir sākta tās izmantošana). Ja esat pieprasījusi/-is atmaksāt tāda pirkuma cenu, ko iegādājāties ar savu dāvanu karti, atmaksa tiks ieskaitīta e-dāvanu kartē.

  Papildu uzziņai skatiet mūsu Nosūtīšanas un piegādes informāciju un Preču atgriešanas un apmaiņas politiku.

  Kā es varu izmantot savu klasisko dāvanu karti, lai veiktu pirkumus now michaelkors.eu?

  Lai izmantotu dāvanu kartes bilanci tiešsaistes pirkuma veikšanai vietnē michaelkors.eu, norēķinu procesa maksājumu veikšanas posmā vienkārši ievadiet dāvanu kartes numuru un PIN attiecīgajos laukos. Michael Kors klasiskās dāvanu kartes gadījumā dāvanu kartes numurs un PIN ir redzams fiziskās kartes otrajā pusē. Michael Kors e-dāvanu kartes numurs un PIN ir atrodams e-dāvanu kartes kopijā, kas saņēmējam ir nosūtīta e-pasta veidā.

  Kā es varu izmantot savu e-dāvanu karti Michael Kors veikalā?

  Lai izmantotu Michael Kors e-dāvanu karti Michael Kors mazumtirdzniecības veikalā, izdrukājiet savas e-dāvanu kartes e-pastu un uzrādiet to pirkuma veikšanas brīdī. Lūdzu, pārliecinieties, ka izdrukātajā e-pastā ir redzams svītrkods, dāvanu kartes numurs un PIN (vai ka zināt PIN no galvas).

  Vai pasūtījuma apmaksai varu izmantot gan dāvanu karti, gan citu maksājumu metodi?

  Ja pasūtījuma apmaksai izmantojat gan dāvanu karti, gan citu maksājumu metodi, vispirms tiks atskaitīta visa dāvanu kartes vērtība, un pēc tam summas atlikums ir jāapmaksā, izmantojot citu maksājumu metodi. Tiešsaistē pirktu preču atgriešanas gadījumā: ja jūs atgriežat kādu preci, par ko pilnībā vai daļēji norēķinājāties, izmantojot dāvanu karti, summa, kas tika apmaksāta ar dāvanu karti, jums tiks atgriezta jaunas e-dāvanu kartes veidā.

  Veikali, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes:

  Visi neatkarīgie Michael Kors veikali* tālāk norādītajās valstīs pieņem dāvanu kartes: Apvienotā Karaliste, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Austrija, Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Portugāle, Rumānija, Spānija, Zviedrija un Šveice. Lai iepazītos ar veikalu adresēm un darba laikiem, lūdzu, skatiet mūsu Veikalu lokalizācijas rīku. Lūdzu, ņemiet vērā: virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.de, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Vācijā vai vietnē www.michaelkors.de. Virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.fr, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Francijā vai vietnē www.michaelkors.fr.

  * Michael Kors dāvanu kartes netiek pieņemtas Michael Kors beznodokļu mazumtirdzniecības veikalos, piemēram, lidostās un uz kruīza kuģiem.

  PASŪTĪJUMI, KAS IZVIEDOTI, IZMANTOJOT VEIKALA PALĪDZĪBAS PĀRDOŠANAS RĪKU — maksājuma informācija

  Michael Kors pieņem šādus maksājuma veidus pirkumiem, kas veikti mūsu veikala palīdzības pārdošanas rīkā:

  • American Express
  • Visa
  • MasterCard
  • Michael Kors dāvanu karte

  Ja norēķināties ar karti, jūsu pasūtījuma kopējā summa tiek ieturēta no tā apmaksas veida, kāds bija aktivizēts pasūtījuma veikšanas laikā. Ja jūsu maksājums nav autorizēts, norēķināšanās lapā saņemsiet ziņojumu ar aicinājumu izmantot citu norēķinu veidu.

  CENAS UN NODOKĻI

  Vietnē norādītās cenas ietver PVN (attiecīgos gadījumos) atbilstīgi piegādes valsts likmei dienā, kurā veicat pasūtījumu vietnē. Redzamās cenas neietver piegādes maksu, kas ir norādīta atsevišķi un ir skatāma Nosūtīšanas un piegādes lapā. Jūsu pasūtījuma galīgā cena, ieskaitot piegādes maksu, jums tiks parādīta pasūtījuma kopsavilkumā pirms pasūtījuma veikšanas.

  Mēs cenšamies pēc iespējas precīzāk atainot mūsu izstrādājumu krāsas, īpašības, cenu un pieejamību vietnēs, un nevēlamies, ka pasūtījums tiktu atcelts. Visbiežākie atcelšanas iemesli ir preču nepieejamība, aizdomas par krāpšanu vai nepareizi norādīta preces cena. Cik drīz vien iespējams, mēs jūs informēsim par to, ka jūsu pasūtījums tiek atcelts. Ja jums ir jautājumi par atceltu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas dienesta komandu.

  Jūsu pasūtījums netiek apstiprināts, un mēs neieturam maksu, izmantojot jūsu norādīto maksājuma veidu, līdz brīdim, kad pasūtījums tiek nosūtīts. Ja esat veicis(-kusi) pasūtījumu, kas ir iesniegts, bet nav apstiprināts, nav atcelts vai joprojām tiek apstrādāts, iespējams, jūsu maksājuma metodes pārskatā būs redzams rezervēts maksājums. Jūs jebkurā laikā tiešsaistē varat izsekot pasūtījumam, izmantojot mūsu lapu Pasūtījuma statuss.

  • Šīs dāvanu kartes derīguma termiņš ir 36 mēneši pēc tās izsniegšanas dienas.
  • Šo karti iespējams apmainīt pret precēm jebkurā Michael Kors veikalā Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā, kā arī jebkurā atsevišķā Michael Kors veikalā ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm un jebkurā oficiālajā Michael Kors tīmekļa vietnē, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes (saskaņā ar tīmekļa vietnes piegādes politiku un pārējiem noteikumiem).
  • Tā ir jāuzrāda, veicot pirkumu, un to nedrīkst apmainīt pret naudu, izņemot tiesību aktos paredzētajos gadījumos.
  • Mēs nevaram aizstāt nozaudētas vai nozagtas kartes, izņemot gadījumus, kad tas ir noteikts tiesību aktos.
  • Izturieties pret šo karti kā pret skaidru naudu.
  • Mēs varam izsniegt aizstājējkarti par vēl neiztērēto summu.
  • Michael Kors veikalu un tīmekļa vietņu, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes, sarakstu varat skatīt www.michaelkors.eu.
  • Lai uzzinātu kartes atlikumu, vērsieties veikalā, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes, vai zvaniet noklikšķinot šeit
  • Iepriekš minētais neierobežo Jūsu patērētāja tiesības.

  Veikali, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes:

  Visi neatkarīgie Michael Kors veikali* tālāk norādītajās valstīs pieņem dāvanu kartes: Apvienotā Karaliste, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Austrija, Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Portugāle, Rumānija, Spānija, Zviedrija un Šveice. Lai iepazītos ar veikalu adresēm un darba laikiem, lūdzu, skatiet mūsu Veikalu lokalizācijas rīku. Lūdzu, ņemiet vērā: virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.de, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Vācijā vai vietnē www.michaelkors.de. Virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.fr, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Francijā vai vietnē www.michaelkors.fr.

  * Michael Kors dāvanu kartes netiek pieņemtas Michael Kors beznodokļu mazumtirdzniecības veikalos, piemēram, lidostās un uz kruīza kuģiem.

  DĀVANU KARTES: BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Kā es varu izmantot savu klasisko dāvanu karti, lai veiktu pirkumus veikala palīdzības pārdošanas rīkā?

  Lai izmantotu dāvanu kartes bilanci pirkuma veikšanai, maksājuma veikšanas posmā norēķinu procesa laikā vienkārši ievadiet dāvanu kartes numuru un PIN. Michael Kors klasiskās dāvanu kartes gadījumā dāvanu kartes numurs un PIN ir redzams fiziskās kartes aizmugurē. Michael Kors e-dāvanu kartes numurs un PIN ir atrodams e-dāvanu kartes kopijā, kas saņēmējam ir nosūtīta e-pasta veidā.

  Kā es varu izmantot savu e-dāvanu karti Michael Kors veikalā?

  Lai izmantotu Michael Kors e-dāvanu karti Michael Kors mazumtirdzniecības veikalā, izdrukājiet savas e-dāvanu kartes e-pastu un uzrādiet to pirkuma veikšanas brīdī. Lūdzu, pārliecinieties, ka izdrukātajā e-pastā ir redzams svītrkods, dāvanu kartes numurs un PIN (vai ka zināt PIN no galvas).

  Vai pasūtījuma apmaksai varu izmantot gan dāvanu karti, gan citu maksājumu metodi?

  Ja pasūtījuma apmaksai izmantojat gan dāvanu karti, gan citu maksājumu metodi, vispirms tiks atskaitīta visa dāvanu kartes vērtība, un pēc tam summas atlikums ir jāapmaksā, izmantojot citu maksājumu metodi. Preču atgriešanas gadījumā: ja jūs atgriežat kādu preci, par ko pilnībā vai daļēji norēķinājāties, izmantojot dāvanu karti, summa, kas tika apmaksāta ar dāvanu karti, jums tiks atgriezta jaunas e-dāvanu kartes veidā.

  Veikali, kas piedāvā/pieņem dāvanu kartes:

  Visi neatkarīgie Michael Kors veikali* tālāk norādītajās valstīs pieņem dāvanu kartes: Apvienotā Karaliste, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Austrija, Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Portugāle, Rumānija, Spānija, Zviedrija un Šveice. Lai iepazītos ar veikalu adresēm un darba laikiem, lūdzu, skatiet mūsu Veikalu lokalizācijas rīku. Lūdzu, ņemiet vērā: virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.de, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Vācijā vai vietnē www.michaelkors.de. Virtuālās dāvanu kartes, kas ir nopirktas vietnē michaelkors.fr, iespējams izpirkt tikai Michael Kors veikalos Francijā vai vietnē www.michaelkors.fr.

  * Michael Kors dāvanu kartes netiek pieņemtas Michael Kors beznodokļu mazumtirdzniecības veikalos, piemēram, lidostās un uz kruīza kuģiem.

  Pēdējo reizi atjaunināts: 14.10.2021.