Konta informācija

Konta reģistrēšana un pārvaldība
LAI IEPIRKTIES BŪTU VĒL ĒRTĀK

Iepazīties ar informāciju vietnē michaelkors.eu ir iespējams arī tad, ja jums nav konta. Bet kāpēc gan nepadarīt iepirkšanos vēl patīkamāku? Izveidojot kontu michaelkors.eu, jūs saņemsiet iespēju uzglabāt savu maksājumu, rēķinu un piegādes informāciju ērtākai un ātrākai pirkumu apmaksai mūsu tīmekļa vietnē. Jūs arī varēsiet pārlūkot savu pirkumu vēsturi, kas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties pasūtīt kādu preci atkārtoti vai pārbaudīt, kādu dzimšanas dienas dāvanu izvēlējāties savai labākajai draudzenei pagājušajā gadā. Un tas vēl nav viss! Izmantojot reģistrētu kontu, jūs arī varat izveidot un atjaunināt savu Izlasi, lai jūsu vēlmju saraksts vienmēr būtu ērti pieejams. Patīkamu iepirkšanos!

MAKSĀJUMU INFORMĀCIJA

Reģistrējoties michaelkors.eu, izveidotajā kontā jūs varēsiet uzglabāt maksājumu informāciju. Ņemiet vērā – jūsu rēķina adresei ir jābūt tieši tādai pašai, kāda ir norādīta jūsu bankas dokumentos.Svarīgi: jūsu rēķina adresei ir jābūt tieši tādai pašai, kāda ir norādīta jūsu bankas dokumentos.

PASŪTĪJUMU VĒSTURE

Pateicoties vietnē michaelkors.eu reģistrētam kontam, jūs varēsiet ērti piekļūt informācijai par jūsu pirkumiem, kas veikti vietnē michaelkors.eu un Michael Kors veikalos Eiropā. Ņemiet vērā, ka sarakstā tiks iekļauti tikai tie pirkumi, kas veikti pēc tiešsaistes konta izveidošanas.

Aizmirsāt paroli?

Ja esat aizmirsis(-usi) savu michaelkors.eu paroli, pieteikšanās laikā noklikšķiniet uz saites "Aizmirsu paroli". Jums tiks sniegtas norādes par paroles atiestatīšanu, izmantojot e-pastu, kas nosūtīts uz jūsu konta informācijā norādīto e-pasta adresi, vai atbildot uz vienu vai vairākiem drošības jautājumiem. Ja izvēlēsieties norādīt savu e-pasta adresi, mēs jums nosūtīsim e-pastu ar saiti, uz kuras jāuzklikšķina, lai izveidotu jaunu paroli.

Jūs arī varat sazināties ar Klientu apkalpošanas nodaļas pārstāvi. Mūsu Klientu apkalpošanas komanda ir pieejama no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 21:00 CET un sestdienās un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 19:00 CET. Izgūt paroli šeit.

Pēdējais atjauninājums: 29.08.17