Konta informācija

Konta reģistrēšana un pārvaldība

LAI IEPIRKTIES BŪTU VĒL ĒRTĀK

Iepazīties ar informāciju vietnē michaelkors.eu ir iespējams arī tad, ja jums nav konta. Bet kāpēc gan nepadarīt iepirkšanos vēl patīkamāku? Izveidojot kontu michaelkors.eu, jūs saņemsiet iespēju uzglabāt savu maksājumu, rēķinu un piegādes informāciju ērtākai un ātrākai pirkumu apmaksai mūsu tīmekļa vietnē. Jūs arī varēsiet pārlūkot savu pirkumu vēsturi, kas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties pasūtīt kādu preci atkārtoti vai pārbaudīt, kādu dzimšanas dienas dāvanu izvēlējāties savai labākajai draudzenei pagājušajā gadā. Un tas vēl nav viss! Izmantojot reģistrētu kontu, jūs arī varat izveidot un atjaunināt savu Izlasi, lai jūsu vēlmju saraksts vienmēr būtu ērti pieejams. Patīkamu iepirkšanos!

MAKSĀJUMU INFORMĀCIJA

Reģistrējoties michaelkors.eu, izveidotajā kontā jūs varēsiet uzglabāt maksājumu informāciju. Ņemiet vērā – jūsu rēķina adresei ir jābūt tieši tādai pašai, kāda ir norādīta jūsu bankas dokumentos.Svarīgi: jūsu rēķina adresei ir jābūt tieši tādai pašai, kāda ir norādīta jūsu bankas dokumentos.

PASŪTĪJUMU VĒSTURE

Pateicoties vietnē michaelkors.eu reģistrētam kontam, jūs varēsiet ērti piekļūt informācijai par jūsu pirkumiem, kas veikti vietnē michaelkors.eu un Michael Kors veikalos Eiropā. Ņemiet vērā, ka sarakstā tiks iekļauti tikai tie pirkumi, kas veikti pēc tiešsaistes konta izveidošanas.

Aizmirsāt paroli?

Ja esat aizmirsis(-usi) savu michaelkors.eu konta paroli, pieteikšanās laikā noklikšķiniet uz saites "Aizmirsu paroli". Jums tiks sniegtas norādes par paroles atiestatīšanu, izmantojot e-pasta ziņojumu, kas nosūtīts uz jūsu konta informācijā norādīto e-pasta adresi. Mēs jums nosūtīsim e-pastu ar saiti uz mūsu vietni; noklikšķinot uz tās, varat izveidot jaunu paroli.

Jūs arī varat sazināties ar Klientu apkalpošanas dienesta pārstāvi. Izgūstiet paroli šeit.

Pēdējo reizi atjaunināts: 22.06.21.