Informacje o koncie

Rejestracja konta i zarządzanie nim

JESZCZE PRZYJEMNIEJSZE ZAKUPY

Tak, to prawda — witrynę michaelkors.eu można poznać bez konieczności zakładania konta. Jednak warto skorzystać z optymalnej formy robienia zakupów. Po utworzeniu konta w witrynie michaelkors.eu można przechowywać informacje dotyczące płatności, fakturowania i wysyłki, aby szybciej i łatwiej finalizować płatności. Ponadto można śledzić historię zamówień, co jest pomocne, gdy chcemy ponownie złożyć takie samo zamówienie lub sprawdzić, co w zeszłym roku podarowaliśmy znajomym z okazji urodzin. Ale to nie wszystkie korzyści: po założeniu konta można tworzyć i prowadzić listę Ulubione, dzięki czemu lista życzeń będzie dostępna za pomocą jednego kliknięcia. Udanych zakupów!

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

Po zarejestrowaniu się w witrynie michaelkors.eu można przechowywać informacje dotyczące płatności na swoim koncie. Ważne: adres rozliczeniowy musi być całkowicie zgodny z adresem podanym w banku.

HISTORIA ZAMÓWIEŃ

Zarejestrowany posiadacz konta w witrynie michaelkors.eu może w łatwy sposób uzyskać dostęp do swojej historii zamówień w witrynie michaelkors.eu i sklepach Michael Kors w Europie. Należy pamiętać, że na liście zostaną umieszczone wyłącznie zakupy dokonane po utworzeniu konta internetowego.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli użytkownik nie pamięta hasła do konta w witrynie michaelkors.eu, powinien kliknąć odnośnik Nie pamiętam hasła podczas procesu logowania. Hasło należy zresetować za pomocą wiadomości e-mail, która zostanie wysłana na adres e-mail zarejestrowany na koncie użytkownika. Wyślemy wiadomość e-mail zawierającą odnośnik do naszej witryny, umożliwiający utworzenie nowego hasła.

Można też skontaktować się z przedstawicielem działu obsługi klienta. Hasło można odzyskać tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 22.06.21